background
Aktualitātesarrow
Ikdienas un svētku Make-up meistarklase kopā ar Evitu Ozoliņu-Brenci

Ikdienas un svētku Make-up meistarklase kopā ar Evitu Ozoliņu-Brenci

14.08.2015

Mācību centra „BUTS” Valkas filiālē nupat kā aizvadīta „Ikdienas un svētku make-up meistarklase” Evitas Ozoliņas - Brences vadībā, kur dalībniecēm bija iespēja uzzināt dažādus sievišķīgus paņēmienus, kā izskatīties satriecoši ne vien svētkos, bet arī ikdienā.

Par patīkamu, nepiespiestu un radošu  atmosfēru rūpējās  stila konsultante, make-up profesionāle un dažādu starptautisku konkursu laureāte  Evita Ozoliņa- Brence. Meistarklases ietvaros dalībniecēm bija iespēja apgūt  dekoratīvās kosmētikas veidus, materiālus un to pielietojumu dažādiem ādas tipiem, sejas formām. Saņemt  individuālus ieteikumus sev piemērotāko sejas kopšanas līdzekļu un dekoratīvās kosmētikas izvēlē. Noteikt savu sejas ādas tipu un formu. Apgūt krāsu paleti un sezonu tipa iedalījumu. Iemācīties ar toņu palīdzību izcelt vajadzīgo un notušēt lieko.  Prast izvēlēties situācijai atbilstošu grimu, kā arī  iemācīties  patstāvīgi, gaumīgi un kvalitatīvi uzklāt dekoratīvo kosmētiku.

Noslēgumā   dalībnieces pauda gandarījumu un pateicību gan pasniedzējai, gan mācību centram par mājīgo atmosfēru.  Valkas filiāles vadītāja Baiba Vorobjeva atzīst „priecē fakts, ka dalībnieces izteica vēlmi apmeklēt arī citus šāda tipa seminārus, ko centīsimies arī nodrošināt.” Arī pasniedzēja Evita Ozoliņa-Brence  meistarklasi vērtē ļoti pozitīvi un izsaka pateicību visām dalībniecēm par aktīvo līdzdalību, atsaucību un zinātkāri.

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:
Filiāles vadītājs: Baiba Vorobjeva
Adrese: Raiņa iela 16, Valka
Tālrunis: 64707020, 27898014
E-pasts: valka@buts.lvatpakaļ