background
Aktualitātesarrow
Iepazīsti sevi caur neirografiku
hot

Iepazīsti sevi caur neirografiku

31.01.2023

Meistarklase “Iepazīsti sevi caur neirografiku” /2h/ - 4. un 11. februārī plkst. 11:00 Aizkrauklē, Gaismas ielā 20A (BUTS) Tavs ieguldījums sevis pilnveidē - 20 EUR.

Neirografika ir jauna, interesanta, apzinātās zīmēšanas tehnika, kas strauji iegūst popularitāti visā pasaulē. Tās unikalitāte ir tās vienkāršībā. Balta lapa, marķieris un neirografiskā līnija kā dzīpars no liela kamola var aizvest tādos sevis dziļumos, kur grūti iekļūt ar citām tehnikām un metodēm. Šo metodi var izmantot dažādos līmeņos no vienkārša, spontānu dusmu atbrīvošanas zīmējumiem uz mazas lapiņas līdz profesionālam neirografikas instruktoram un kouča sesijām. 6 gadus atpakaļ šīs metodes tēvs Pāvels Piskarjovs nosauca to vārdā un uzsākās ceļš apkārt pasaulei. 

Meistarklasi vadīs neirografikas instruktors/ estētiskais koučs- Elīna Dutkeviča

Šobrīd Elīna aktīvi nodarbojas ar estētisko koučingu un neirografiku. Viņa uzsver: “Vēlos nodot zināšanas un jaunu pasaules uztveri caur marķieri un papīru. Kā arī iedrošināt, ka mēs visi esam mākslinieki jau no dzimšanas, atliek vien tajā noticēt un ļauties maģijai. Neirografika ir īpaša metode, kurā nav ne pareizu, ne nepareizu zīmējumu. Mēs katrs zīmējam kā tajā momentā jūtam. Mans uzdevums ir dot norādījumus, un atrast "snaudošo" potenciālu katrā no dalībniekiem”.

Meistarklases mērķi:
Iepazīties ar neirografiku kouča pavadībā;
Apjaust metodes plašās iespējas;
Vieglā, brīvā neirografiskā garā pavadīt nodarbību, iepazīt sevi un savus resusus;
Izbaudīt kopābūšanu.

Vēlies uzzināt vairāk? Zvani, raksti vai nāc ciemos!
27898033, 27898045
aizkraukle@buts.lv
Gaismas iela 20A, Aizkraukle (bijusī ledus halle, 1.stāvs)


atpakaļ