background
Aktualitātesarrow
Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē

Pieaugušo izglītības gadatirgus Rēzeknē

03.08.2015

Mācību centra BUTS Rēzeknes filiāle 31. jūlijā piedalījās reģiona gadatirgū „Izglītība pieaugušajiem", kas norisinājās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs".

Gadatirgū piedalījās dažādi pieaugušo izglītības centri un citas iestādes, kas piedāvā apgūt formālās un neformālās izglītības programmas. Ikvienam bija iespēja  uzzināt par dažādām mācību iespējām pieaugušajiem, izmēģināt jaunas darbošanās prasmes un saņemt pieaugušo izglītības speciālistu konsultācijas.

Mācību centra BUTS Rēzeknes filiāle piedāvāja apmeklēt matu veidošanas meistarklasi frizieres Indras Trokšas vadībā. Speciāliste piedāvāja apgūt dažādas matu pīšanas un veidošanas tehnikas, piedāvāja uzznāt visu par matu tipiem, to atbilstošu kopšanu un kosmētikas izvēli, kā arī sniedza konsultācijas par visiem interesējošajiem jautājumiem.

Interesenti tika iepazīstināti arī ar citiem mācību centra BUTS piedāvātajiem apmācību risinājumiem darba aizsardzības, biroja vadības, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomās.

Ja vēlies uzzināt, ko vairāk par apmācību iespējām Rēzeknes filiālē, interesējies:

Filiāles vadītāja: Skaidrīte Arbidāne
Adrese:   18. novembra iela 35, Rēzekne
Tālrunis:  64622810, 27898043, 29463139
E-pasts:   rezekne@buts.lvatpakaļ