background
Aktualitātesarrow

Šuvēju izlaidums Ventspilī!

18.06.2015

Vasara nav iedomājama bez košām kleitām un gaisīgiem svārkiem, tādēļ ventspilnieces laicīgi parūpējušās par savu garderobi apgūstot apmācību programmu „Šūšanas prasmes vieglo apģērbu izgatavošanā” mācību centra „BUTS” Ventspils filiālē.

Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa  ir lepna un gandarīta  ar šuvēju sasniegumiem, jo nupat kā nosvinēts izlaidums sešām šuvējām, kas mācības uzsāka pagājušā gada oktobrī apgūstot 80 stundu kursu  „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā”, tad apgūstot 120 stundu sagatavošanās kursu un visbedzot kārtojot ārpusformālās izglītības eksāmenu.

Par apmācību procesu un radošu mikrovidi  rūpējās  pasniedzēja Santa Dalbe, kura palīdzēja izzināt šūšanas tehnoloģijā izmantojamā aprīkojuma specifiku, sniedza zināšanas un praktiskās iemaņas šūto izstrādājumu modelēšanā un izgatavošanā, kā arī tekstilmācībā.

Dalībnieces atzinīgi vētēja apmācību procesa kvalitāti un pasniedzējas kompetenci. Ikviena dalībniece, iepazīstoties ar aktuālākajām modes tendencēm un auduma variācijām, varēja modelēt sev atbilstošus, unikālus tērpus ar kuriem pēcāk priecēt gan sevi, gan savus tuviniekus.

Ja arī Tu vēlies ļauties jaunu prasmju piedzīvojumam un rezultātā iegūt pašas gatavotus tērpus, interesējies:

Sandra Strazdiņa
Ventspils, Ģertrūdes ielā 29/31
Tālr., fakss 63625939
Mob. tālr. 29161907; 27898048atpakaļ