background
Aktualitātesarrow
Valmierā vasaru sagaidīs ar košām, pašu darinātām kleitām! Valmierā vasaru sagaidīs ar košām, pašu darinātām kleitām! Valmierā vasaru sagaidīs ar košām, pašu darinātām kleitām!

Valmierā vasaru sagaidīs ar košām, pašu darinātām kleitām!

13.05.2015

Vasara nav iedomājama bez košām kleitām un plandošiem svārkiem, tādēļ valmierietes laicīgi parūpējās par savu vasaras garderobi apgūstot apmācību programmu „Šūšanas prasmes vieglo apģērbu izgatavošanā” mācību centra „BUTS” Valmieras filiālē.

 Par apmācību procesu un radošu mikrovidi  rūpējās  pasniedzēja Zinta Irbe, kura palīdzēja izzināt šūšanas tehnoloģijā izmantojamā aprīkojuma specifiku, sniedza zināšanas un praktiskās iemaņas šūto izstrādājumu modelēšanā un izgatavošanā, kā arī tekstilmācībā.

Pasniedzējas darbs vainagojās ar  dalībnieču skaisti darinātajiem tērpiem – kleitām, svārkiem un biksēm, kā arī vispārējo labsajūtu par kopā  labi pavadīto laiku. Dalībnieces  ļoti atzinīgi novērtēja apmācību procesu un priecājās, ka katra pati, izpētot aktuālās modes tendences, dizainus un auduma variācijas, varēja izvēlēties un modelēt sev atbilstošu apģērbu.  Vislielāko gandarījumu sagādāja gala rezultāts, jo  izdevās radīt unikālus tērpus, kas nav nevienai citai.

Ja arī Tu vēlies ļauties jaunu prasmju piedzīvojumam un rezultātā iegūt pašas gatavotus tērpus, interesējies:

Filiāles vadītājs: Dainis Dembovskis
Tālrunis: 27898037
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lvatpakaļ