background
Aktualitātesarrow
Vienmēr glīti nagi un koptas rokas! Vienmēr glīti nagi un koptas rokas!

Vienmēr glīti nagi un koptas rokas!

13.05.2015

Zināms, ka koptas rokas ir jebkuras sievietes lepnums, tāpēc tuvojoties vasaras sezonai sievietes arvien biežāk izvēlās sevi palutināt ar glītiem nagiem. To novērojām arī mācību centra BUTS Madonas filiālē, kur nupat noslēgušies kursi „Klasiskais manikīrs un gēla nagu pieaudzēšana”. Kursu rezultātā sešas draudzīgas un zinātkāras dāmas ar savām prasmēm varēs iepriecināt ne vien sevi, bet arī apkārtējos.

Izglītības procesa rezultātā dalībnieces apguva visas nepieciešamās  teorētiskās zināšanas par klasiskā manikīra un gēla lakas tehnoloģijas pamatprincipiem, kā arī guva iemaņas veikt klasisko manikīru un  gēla nagu modelēšanu.


Noslēgumā, saņemot prasmju apguves sertifikātu, dalībnieces pateicās pasniedzējai  Santai Sultānovai par  profesionālo mācību procesu, specifisko zināšanu bāzi  un nozares jaunumiem,  ko izdevās iegūt un pilnveidot apmācību laikā.


Arī pasniedzēja atzinīgi novērtēja apmācību dalībnieces, izglītības process noritēja draudzīgā atmosfērā, dalībnieces bija mācīties un zināt gribošas. Priecē fakts, ka dalībnieces izrādījušas vēlmi arī turpmāk izmantot mācību centra piedāvājumus skaistumkopšanas jomā, tostarp dalībnieces ir izteikušas vēlmi padziļināti mācīties nagu dizainu.


Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova

Sekretāre: Jeļena Vjasjuka

Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20

Tālrunis 64822934, 27898046

madona@buts.lv

www.buts.lvatpakaļ