background
Aktualitātesarrow
Noslēdzās „Jauniešu darbnīcas”  Saldū!

Noslēdzās „Jauniešu darbnīcas” Saldū!

06.05.2015

SIA „BUTS” Saldus filiālē 16. aprīlī noslēdzās Nodarbinātības valsts aģentūras ietvaros rīkotās ‘’Jauniešu darbnīcas’’. Projektā kopumā iesaistījās 6 jaunieši, kas izmēģināja friziera, lietveža un informācijas ievadīšanas operatora profesijas.

Nepilnu trīs mēnešu laikā „Darbnīcas jauniešiem” dalībnieki iepazinās ar trīs profesionālās izaugsmes programmām, katru no tām apgūstot trīs nedēļas. Programmas mērķis bija sniegt jauniešiem pirmo profesionālo pieredzi, lai vēlāk varētu daudz mērķtiecīgāk izvēlēties izglītības un profesionālās darbības jomu.

 Saldus jauniešiem bija iespēja iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas iemaņas  lietvedības pamatos, informācijas ievadīšanas operatora amatā un friziermākslā.

Pasniedzēji atzinīgi vērtē šāda veida aktivitāšu īstenošanu, sakot, ka bijis patīkami vērot kā projekta sākumā no bikliem, apmulsušiem jauniešiem izveidojusies produktīva, motivēta mācību grupa, kas  diendienā pilnveidoja savas zināšanas un attīstīja talantus. Vislielāko gandarījumu sagādā, fakts, ka atsevišķi jaunieši, pateicoties šai iespējai, patiešām atraduši aicinājumu un plāno savu nākotni saistīt ar kādu no „Darbnīcas jauniešiem” ietvaros iepazītajām profesijām.

Noslēdzot apmācības jaunieši veltīja sirsnīgus pateicības vārdus mācību  iestādei ‘’BUTS’’ par lieliskiem pasniedzējiem, mājīgo  mikrovidi,  sniegtajām zināšanām un gūtajām  praktiskajām  darba  iemaņām.atpakaļ