background
Aktualitātesarrow
Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu! Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu!

Zināšanas rada mākslu, māksla – iedvesmu!

07.04.2015

Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē jau atkal norisinājās radošās meistarības kurss „Tekstilmozaīkas tehnika”, kura ietvaros vairāk kā divu mēnešu garumā specifiskas un mākslinieciskas iemaņas apguva 3 talantīgas izglītojamās!

Gulbenes filiāles vadītāja Sarmīte Deksne gandarīta par aizritējušo mācību procesu un atmosfēru, kā arī izglītojamo veikumu un talantīgās mākslinieces Ilzes Šuļjas pedagoģisko ieguldījumu: „Vēlos uzsvērt izglītojamo entuziasmu un mērķtiecību, kas ne tikai lieliski atspoguļojas izglītojamo skaistajos darbos un aktīvo iesaisti izglītības procesā, bet arī velmē ik piektdienu mērot ceļu no Valkas līdz Gulbenei, lai veltītu laiku jaunu zināšanu apguvei! Paldies par kopā pavadīto laiku:
  • Dzintrai Štrālei
  • Antrai Ķīkulei
  • Mairitai Jansonei"

Mācību centra „BUTS” pedagoģe Ilze Šuļja Gulbenē zināma un pazīstama kā uzņēmīga, talantīga un radoša personība, kas savas tekstilmozaīkas prasmes apliecinājusi piedaloties dažādos konkursos un gūstot starptautisku atzinību. Festivāla „Rīgas tekstilmozaīka 2012” konkursā gūtā simpātiju balva, bijis stimuls šim mākslas veidam pievērsties nopietnāk. Ilzes jaunrade bijusi eksponēta arīdzan personālizstādē „Rakstu stāstu bez vārdiem”, tādējādi iedvesmojot arī citas novadnieces apgūt šo mākslinieciskās izpausmes veidu!

Filiāles vadītāja Sarmīte Deksne allaž centusies rast saviem novadniekiem interesējošus izglītības risinājumus, tālab īstenotie kursi ir vieta un laiks, kur cilvēki pilnveido savas personības, attīsta talantus un gūst lieliskus iespaidus.Ja arī Tu vēlies baudīt krāsainu un radošu atmosfēru, ļauties mākslinieciskam piedzīvojumam, interesējies:
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Sekretāre: Daiga Rutka
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034 
Fakss: 64471066
E-pasts: gulbene@buts.lvatpakaļ