background
Aktualitātesarrow
SEPTEMBRA JAUNUMS - GOOGLE ADS REKLĀMA UN DIGITĀLĀ MĀRKETINGA STRATĒĢIJA
hot

SEPTEMBRA JAUNUMS - GOOGLE ADS REKLĀMA UN DIGITĀLĀ MĀRKETINGA STRATĒĢIJA

30.08.2022

Sākums - 27. septembrī. Mācību process notiks e-studiju vidē, kas nozīmē, ka nav jāierodas klātienē! Mācību maksa - 300 EUR (ar PVN).

Mācību process sastāv no vairākiem posmiem:

-Desmit MS TEAMS tiešsaistes lekcijām (otrdienās un ceturtdienās, 19:00 - 21:50)

-E-vides mācību teorijas materiāliem

-Patstāvīgajiem darbiem

-Praktiskajiem uzdevumiem, lai zināšanas varētu pielietot darba praksē

-Paškontroles testiem

-Noslēguma pārbaudījuma.

Mācības pasniegs Roberta Grīga - digitālā mārketinga speciāliste un multikanālu reklāmas stratēģijas pasniedzēja.  R.Grīga ir vairāk nekā 80 reklāmas kampaņu izstrādātāja un nmārketinga stratēģiju veidotāja. Veic padziļināto datu izpēti datu uzlabošanā. Mācības būs praktizējošas, bez “sausas teorijas “ pieskaņas.

Atsauksmes no iepriekšējās mācību grupas:

Fantastiski noderīgs un informācijas pilns kurss. Roberta Grīga ir savas jomas profesionāle. Pamatlietas tika izskaidrotas ļoti skaidri un sīki. Papildus tika dots ļoti liels informācijas apjoms tiem, kuri vēlējās konkrēto tēmu lasīt patsāvīgi. Iegūtās zināšanas šobrīd jau pielietoju dzīvē un esmu izveidojusi pāris veiksmīgas reklāmas savam biznesam. Veidoju tās kā mācību uzdevumu, bet sanāca tik labi, ka atstāju strādājam.

Priecājos, ka izvēlējos tieši mācību centru BUTS (man bija iespēja mācīties arī citur). BUTS izvēlējos dēļ pasniedzējas - likās, ka reāls, nozarē strādājošs cilvēks varētu sniegt vairāk. Nekļūdījos. Ar iegūtajām prasmēm un zināšanām esmu ļoti apmierināta.

PIETEIKŠANĀS un papildu informācija
talmaciba@buts.lv 
27 881 831


atpakaļ