background
Aktualitātesarrow
hot

Digitālā mārketinga stratēģija uzņēmējdarbībā - 25. augustā

29.07.2022

Ja Tu vēlaties izprast mārketinga stratēģiju un paņēmienus kā radīt potenciālos klientus un pārdošanas apjomus no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, palielināt pārdošanas apjomus un galu galā attīstīt savu biznesu vai kļūt par digitālā mārketinga speciālistu, tad šīs programmas apgūšana varētu būt viens no labākajiem karjeras un biznesa lēmumiem, kuru Tu būsi pieņēmis!

Studē mārketinga pamatus, tīmekļa lapu un digitālo lietojumprogrammu atšķirības un iespējas, galvenās digitālā mārketinga attīstības tehnoloģijas un instrumentus. Iepazīsti klienta dzīves ceļa un klienta tēla izveidi, tā analīzi. Izpēti un izzini patērētāju tirgu. Uzzini kā ievirzīt sekmīgu zīmola digitalizāciju. Apgūsti kā palielināt pārdošanas apjomus izveidojot mārketinga kampaņas e-pastā. Kļūsti par sociālo mediju mārketinga meistaru, iegūsti vairāk klientus veicot veiksmīgas reklāmas kampaņas dažādās sociālo mediju platformās. Tu apgūsi efektīva satura mārketinga pamatus. Palielini savu reklāmguvumu līmeni, iemācoties izveidot savu piezemēšanās lapu.

Kursa ilgums: 80 stundas 

Iegūstamais dokuments: Apliecība

Kursa programma:
Digitālā mārketinga pamati un digitālā mārketinga attīstība; 
Precīza tirgus izpēte, stratēģijas izveide, stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē;
Zīmolvedības attīstīšana digitālajā vidē, sekmīga zīmola digitalizācija;
Praktiska projekta izstrāde un vadība; 
E- komercijas mājas lapas izveide/pilnveide, optimizācija un atbalsta rīki; 
Sociālā pārdošana: kā radīt potenciālos klientus un pārdošanas apjomus no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, sociālo rīku lietošana;
Digitālo reklāmas kampaņu organizēšana un rezultātu analīze; 
Satura mārketings.

Kursa mērķis:
Izglītības procesa rezultātā sekmēt izglītojamā spējas veikt digitālā mārketinga un reklāmas projektu plānošanas, realizācijas un uzraudzības darbības atbilstoši klientu vajadzībām un uzņēmuma mērķiem, atbilstoši normatīvajiem aktiem un ētikas principiem, sasniedzot vai piedāvājot visefektīvākos digitālā mārketinga un reklāmas risinājumus konkrētā tirgus, konkurences vai ekonomiskā situācijā.

Pieteikšanās:
T.: 27898038, 27898034
E-pasts: gulbene@buts.lv.
atpakaļ