background
Aktualitātesarrow
Digitālā mārketinga pamati un stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē (personām bez pieredzes) - 20. septembrī
hot

Digitālā mārketinga pamati un stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē (personām bez pieredzes) - 20. septembrī

25.07.2022

Mācības kursā "Digitālā mārketinga pamati un stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē (personām bez pieredzes)" notiks: 20., 22., 27. un 29. septembrī no pulksten 18:30 līdz 21:50. Kopā 32 akadēmiskās stundas (20 tiešsaistē, 12 patstāvīgi mācību vidē). Šos kursus šobrīd vari apgūt par akcijas cenu! Maksā 89 EUR 110 EUR vietā! Piesakies!

Kurss paredzēts personām, kuras vēlas apgūt digitālā mārketinga pamatus, iepazīties ar digitālā mārketinga attīstība un tā nozīmi ikdienas uzņēmuma produkta atpazīstamībā, kā arī pārdošanā. Kurss paredzēts personām bez iepriekšējas pieredzes digitālā mārketinga darba vidē.


Programma:

1.       Digitālā mārketinga pamati un digitālā mārketinga instrumenti;

2.       Precīza tirgus izpēte, stratēģijas izveide, stratēģijas rīku efektīva izmatošana digitālajā vidē.


https://www.buts.lv/izglitibas-programmas-un-seminari/marketings-un-komerczinibas/item/1096


Mērķis: 

Izpratne par mārketinga stratēģijas nozīmi, mārketinga kanālu pielietošanu: pārdošanai, reklāmai un saziņai. Digitālajā vidē ievākto datu analīze un pielietojums.  Klienta dzīves cikla izveide un tā segmentēšana. Maksas un bezmaksas rīku apzināšana, to budžeta plānojums un iesaiste individuālā klienta uzrunāšanā un reklāmguvuma nodošanā.

 

Pasniedzēja: 

Roberta Grīga (Digitālā mārketinga speciāliste), mūltikanālu reklāmas stratēģijas pasniedzējā.  Vairāk kā 80 reklāmas kampaņu izstrādātāja. Veic padziļināto datu izpēti datu uzlabošanā. Reklāmas kampaņu izstrādātāja, mārketinga stratēģijas izveidotajā. Mācības būs praktizējošas, bez “sausas teorijas “ pieskaņas.


Atsauksme no iepriekšējās " Google AdWords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija " mācību grupas:

 

   - “Fantastiski noderīgs un informācijas pilns kurss. Roberta Grīga ir savas jomas profesionālis. Pamatlietas tika izskaidrotas ļoti skaidri un sīki. Papildus tika dots ļoti liels informācijas apjoms tiem, kuri vēlējās konkrēto tēmu lasīt pastāvīgi. Iegūtās zināšanas šobrīd jau pielietoju dzīvē un esmu izveidojusi pāris veiksmīgas reklāmas savam biznesam. Veidoju tās, kā mācību uzdevumu, bet sanāca tik labi, ka atstāju strādājam."

 

  - "Priecājos, ka izvēlējos tieši mācību centru BUTS (man bija iespēja mācīties arī citur). BUTS izvēlējos dēļ pasniedzējas - likās, ka reāls, nozarē strādājošs cilvēks varētu sniegt vairāk. Nekļūdījos. Ar iegūtajām prasmēm un zināšanām esmu ļoti apmierināta." (Edīte K.)


 

PIETEIKŠANĀS un papildu informācija:
T.: 22015707, 27881831
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 45. kab.
E-pasts: talmaciba@buts.lvatpakaļ