background
Aktualitātesarrow
Saldū teicams piemērs ar izciliem rezultātiem!

Saldū teicams piemērs ar izciliem rezultātiem!

04.03.2015

Februāra nogale ienesusi priekpilnas gaviles ne tikai mācību centra „BUTS” Saldus filiāles telpās, bet arī četru jaunu, skaistu un uzņēmīgu sieviešu dzīvēs! Līdz pat 18. februārim norisinājās mācības izglītības programmas „Klasiskais manikīrs un pedikīrs” ietvaros.

Izglītības process noritēja draudzīgā atmosfērā, jaunapgūtās zināšanas tika savstarpēji apspriestas, izglītojamās dalījās pieredzē, savukārt pedagoģe sniedza specifiskas zināšanas dažādos ar nozari saistītos jautājumos, tādējādi papildinot zināšanu apjomu. Praktisko darbu laikā ne vien tika nostiprinātas jaunapgūtās teorētiskās zināšanas, bet arī veicināta to dinamiska un padziļināta apguvi. Jāatzīmē, šī izglītojamo grupa izcēlusies ar izciliem teorētisko zināšanu rezultātiem - noslēguma pārbaudījumā netika konstatēta neviena kļūda!

Atminoties noslēguma pārbaudījumu, mācību centra „BUTS” filiāles vadītāja Daina Ozola smaida, ka svinīgajā un svarīgajā februāra vakarā mācību klasē vairs nevaldīja ierastie smiekli – tos bija nomainījusi nopietna darba kņada, kuru iezīmēja zināma nopietnība un spriedze, kas tiešām vainagojusies ar slavējamiem rezultātiem! 

Paldies par kopā pavadīto laiku, teicamo attieksmi un izcilajiem rezultātiem:
  • Linda  Dobkeviča
  • Sandra  Zamberga
  • Natalja Tarasova
  • Ilma Kamkovska
Jūs visas bijāt lieliskas!

„Mācību noslēgumā apmierinātas un smaidīgas bija visas - gan izglītojamās, gan modeles, gan  pasniedzēja. Novērtējot paveikto, pasniedzēja Katerina Suhana savām audzēknēm veltīja atzinības un gandarījuma pilnus vārdus, īpaši uzsverot Nataljas praktiskās iemaņas,” stāsta Daina.

Pateicībā par ieinteresētību, pacietību un sirds siltumu izglītojamās pedagoģei Katerinai uzdāvināja ‘’mājas gariņa’’ figūru, lai meiteņu izsacītie labie vārdi un pateicības runas turpmāk iemiesotos figūriņā un neļautu aizmirst par lielisko piedzīvojumu! 

Mācību centra „BUTS” Saldus filiāles vadītāja Daina bilst: „Patiess prieks, ka meitenes kopā  ar savu pasniedzēju turpinās jaunu iemaņu apguvi, pilnveidojot sevi izvēlētās profesijas virzienā – apgūstot specifiskas zināšanas arīdzan izglītības  programmā „Gēla nagu pieaudzēšana un modelēšana‘’.atpakaļ