background
Aktualitātesarrow
Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”. Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”. Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”. Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”. Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”.

Ēnu dienā ēnojas arī mācību centrā „BUTS”.

04.03.2015

Trešdien, 11. februārī vispasaules karjeras izglītības programmas „Ēnu diena” ietvaros pie mums ciemos bija un „ēnoja” Saldus 2. viduskolas 11. klases skolniece – Adrija Ligija Kūna. Šajā dienā tika „ēnota” mācību centra „BUTS” Saldus filiāles vadītāja Daina Ozola, kura uzņēmumā strādā no pagājušā gada decembra.

Šīs dienas laikā jaunietei bija iespēja vairāku stundu garumā sekot „ēnu devēja” darba gaitām, veicamajiem uzdevumiem un pienākumiem. Adrija ka iepazīstināta un guva priekštatu par apmācību programmām, kuras ir saistošas un kuras labprāt apgūst mācību centra „BUTS” esošie un potenciālie klienti. Īstenojot kopā ar Nodarbinātības Valsts aģerntūru projektu „Darbnīcas jauniešiem”, jauniete varēja saprast, kuras ir tās mācību programmas, kuras ir saistošas jauniešiem, proti: Administratīvie un sekretāra pakalpojumi, Datoru lietošana un Frizieru pakalpojumi. Šajā projektā pašlaik piedalās 9 jaunieši.  
Adrijai bija iespēja palīdzēt sagatavot jauniešu  grupai visu nepieciešamo dokumentāciju un iepazīties ar mācību programmām, kā arī redzēt to, kā tiek pieņemti un piereģistēti klientu pieteikumi uz dažādiem kursiem un semināriem kā elektroniski, tā telefoniski.  „To visu sagatavot ir ļoti laikietilpīgs un smags darbs. Jābūt uzmanīgam, neko nedrīkst sajaukt vai aizmirst. Darbs ir ļoti atbildīgs.”: saka 11. klases skolniece Adrija.
Priecē tas, ka „ēnojot” visu dienu, jauniete saskatīja, ka mācību centam „BUTS” ir pozitīva ietekme uz sabiedrību, ka pamatā ir klientu vajadzības. Savukārt mācību centra „BUTS” Saldus filiāles pārstāvniecību priecē jauniešu izrādītā interese un iniciatīva iesaistīties dažādās sevi un savas iespējamās darba jomas izzinošās aktivitātēs. „Tas ir lieliski - iepazīstināt jauniešus – skolēnus ar dažādu profesiju nozaru prasībām, lai palīdzētu sagatavoties darba tirgum!” 


Lai Jums un mums veicas arī turpmāk!


atpakaļ