background
Aktualitātesarrow
Apmeklē BUTS stendu izstādē Apmeklē BUTS stendu izstādē Apmeklē BUTS stendu izstādē
new

Apmeklē BUTS stendu izstādē "Tech Industry 2022"

14.05.2022

Mācību centrs BUTS no 19. līdz 21. maijam piedalīsies starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādē “Tech Industry 2022”, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Šī izstāde ir ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā!

“Tech Industry 2022” varēs tikties ar mācību centra ’’BUTS’’ ekspertiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko mācību programmu. Sniegsim informāciju gan par jaunu profesiju apgūšanu, gan prasmju pilnveidošanu. Iepazīstināsim ar programmu – Profesija 1 dienas laikā: tā ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuriem ir zināšanas un prasmes kādā nozarē, bet nav apliecinoša dokumenta – iegūt kvalifikācijas dokumentu vienas dienas laikā un uzlabot savas iespējas darba tirgū. Šajā programmā iekļautas arī metināšanas, sanitārtehnikas un enerģētikas jomas profesijas.

“BUTS” izstādes stendā būs iespēja pārbaudīt arī savas metināšanas prasmes.

Izstādē vairākiem mācību kursiem tiks piedāvāta īpaša cena:

Lokmetināšana MIG / TIG / MAG / MMA / 80 stundas – 600 EUR

Autoiekrāvēja vai elektroiekrāvēja vadītājs – 50 EUR

Profilaktiskie mērījumi – 150 EUR

Izstādes dalībnieki tiks aicināti pārbaudīt savas zināšanas, konkursa balvas sarūpējuši mūsu sadarbības partneri.

Mācību centrs ’’BUTS’’ pieaugošo izglītības nozarē darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, kopš 1991. gada. “BUTS” ir lielākā privātā mācību iestāde Latvijā: ar gandrīz 20 filiālēm visos Latvijas reģionos, vairāk nekā 200 mācību programmām, mācību vidi tiešsaistē, klātienē un e-studijās. Ik gadu “BUTS” mācībās piedalās ap 15 tūkst. dalībnieku.atpakaļ