background
Aktualitātesarrow
Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām! Jauns gads ar jaunām iespējām!

Jauns gads ar jaunām iespējām!

19.01.2015

Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiāli laika posmā no 4. novembra līdz 5. janvārim ieskāva ziedu krāšņā daile, viegla vasaras aromāta buķete, kā arī priekpilnas čalas, kurās bija sadzirdams izglītojamo sirsnīgums, draudzība un dažādi padomi floristikas tehnikas veikšanā.

Tomēr bez ziediem un izcilās mācību centra „BUTS” floristikas pedagoģes Ailitas Brezinskas šis mācību laiks nebūtu ne uz pusi tik krāsains un radošs, kādu to padarīja lieliskā izglītojamo grupa:
  • Iveta Bašķere
  • Amanda Biezā
  • Solvita Kārkliņa
  • Ārija Ozoliņa
  • Kristīne Princova
„Paldies par Jūsu sirsnību, atdevi un gaišo attieksmi!”

Filiāles vadītāja Sarmīte Deksne atzīst, ka konkrētās izglītojamo grupas veikums bijis teicams un izglītojamās savas jaunapgūtās zināšanas un prasmes spēs lieliski un pārliecinoši demonstrēt ne tikai savos svētkos, bet arī piedāvājot un īstenojot profesionālus floristikas pakalpojumus. Ilggadējā mācību centra „BUTS” pedagoģiskā sastāva kompetences un izglītojamo ieinteresētības, entuziasma un pedantiskuma mijiedarbība nodrošināja ne tikai tehnisku risinājumu kvalitatīvu apguvi, bet arī dinamisku radošā potenciāla veicināšanu, tādējādi padarot apmācību procesu īpaši dažādām specifiskām zināšanām un pieredzēm niansētu. Jāpiemin, ka kopā pavadītais laiks bija tik jauks, ka apmācību noslēgumā viena no izglītojamām – Amanda, lai atzīmētu priecīgo programmas absolvēšanas faktu, atnesa pašas izceptu kūku.

Neformālās izglītības programmas „Floristika” apguves rezultātā izglītojamās patstāvīgi spēs veidot dažādu izstrādājumu, sezonalitātes un svētku ziedu pušķus, vainagus, dekorus un kompozīcijas, veikt dekupāžu, veidot kolāžas, veidot parfīma darbus, iesaiņot dāvanas, integrēt floristikas izstrādājumus telpā, ievērojot materiāla, krāsu un kompozīcijas prasības. Jāatzīmē, ka apgūstot mācību centra „BUTS” īstenotā izglītības kursa „Floristika” zināšanas, izglītojamo darba spējas ir atbilstošas darba tirgus prasībām. Tas nozīmē, ka izglītojamās ne tikai izcili darina floristikas izstrādājumus gan individuālos pasūtījumos, gan pēc kataloga, bet arīdzan profesionāli komunicēt ar klientu, piedāvāt aktuālākos vai raksturīgākos risinājumus, prezentēt pakalpojumus un vadīt pārdošanas procesus.atpakaļ