background
Aktualitātesarrow

Aizkraukles „Darbnīcas Jauniešiem”

12.12.2014

Mācību centrā „BUTS” Aizkraukles filiālē jau kopš novembra sākuma tiek īstenots projekts „Darbnīcas Jauniešiem”, kurā piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kas nav ieguvuši profesionālo izglītību vai nav bijuši iepriekš nodarbināti. Īstenotais pasākums 8 dalībniecēm sniedza iespēju 9 nedēļu garumā gūt ieskatu trīs profesionālās izglītības programmās iepriekš minētajās profesijās.

Līdz šim izglītojamās mācību centra „BUTS” pedagoģes Ingas Albiņas vadībā ieguvušas Informācijas ievadīšanas operatora darba specifikai atbilstošas pamatzināšanas un prasmes.
Izglītojamās atzīst: „Šīs „Darbnīcas jauniešiem” ir ļoti vērtīgs projekts. Esam apmierinātas ar piedāvātajām profesijām, kurās iegūstam nelielu ieskatu: informācijas ievadīšanas operators; administratīvie pakalpojumi; manikīra un pedikīra speciālists. Pasniedzēji ir ļoti zinoši, atsaucīgi, pretīmnākoši. Ir sagatavots materiāls, ar ko mums strādāt. Viss tiek izskaidrots ļoti saprotamā un viegli uztveramā valodā. Pašas arī aktīvi darbojamies un iesaistāmies kā vien varam. Veidojam prezentācijas, dokumentus dažādās programmās, gan internetā, gan jau instalētās uz datoriem. Uzskatām, ka šīs iemaņas noderēs mūsu turpmākajās gaitās un noteikti tiks izmantotas.”atpakaļ