background
Aktualitātesarrow
Lieli uzņēmumi, lieli notikumi, lieliska sadarbība!

Lieli uzņēmumi, lieli notikumi, lieliska sadarbība!

04.12.2014

Mācību centrs „BUTS” lepojas ar saviem pedagogiem, izglītojamiem, viņu sniegumiem un arī sadarbības parteriem, kas palīdz apmācību procesu darīt aizvien kvalitatīvāku!

Šajā sakarā vēlamies pateikties mūsu ilggadējam sadarbības partnerim – „INTAR-SIJA”, kuru kokapstrādes un mēbeļu ražošanas izejvielas tiek izmantotas kokapstrādes nodaļas organizētajās apmācībās. Bez tam, tieši šodien uzņēmums „INTAR-SIJA” sasniedz pilngadību!
Mācību centrs „BUTS” svinīgi sveic „INTAR-SIJA” 18 gadu dzimšanas dienā!
 

Lielā notikuma sakarā, mācību centrs „BUTS” aicina ik vienu kokapstrādes nozares pārstāvi vai interesentu uz Ķīpsalā organizēto starptautisko kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstrādi "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2014", kas norisināsies no 4. līdz 6. decembrim. Izstāde veidos piemērotu biznesa vidi kokrūpniecības nozares uzņēmējiem un iekārtu, instrumentu, apdares materiālu, kokapstrādes ražotņu tehnikas un materiālu tirgotājiem, kā arī visiem tiem, kas vēlas uzzināt par „INTAR-SIJA” piedāvātajiem sadarbības risinājumiem.
 

SIA “INTAR-SIJA” pamatdarbības virziens ir eksotisko un cēlkoku nažfinieru, masīvkoku, kā arī rūpniecisko līmvielu, apdares materiālu un citu preču tirdzniecība un piegāde kokapstrādei un mēbeļu ražošanai. Piedāvājuma klāstā ir vairāk nekā 100 sugu un veidu dabīgie un modificētie daudzslāņu nažfinieri, masīvkoka dēļi, durvju un paneļu pildījuma plātnes (rorskaidu, MDF, DSP, līmētās koka un finierētās MDF un DSP plātnes), augstspiediena lamināti (HPL), firmas Kleiberit un DL Chemicals līmes, spāņu firmas IRIS lakas, unikāla modernā dizaina eņģes, ieurbjamās pirsktiņeņģes un blīvgumijas logiem un durvīm. Plašajā industriālo līmju sortimentā atradīsiet gan montāžas, parketa, termokūstošās, ūdens bāzes dispersijas līmes, gan arī montāžas putas, silikonus, akrilus, MS Polimēru līmes un hermētiķus, kas piemēroti dažādu nozaru ražotnēm.
 

Izstādes laikā „INTAR-SIJA” iepazīstinās ar vairākām jaunām produktu grupām, kas preču klāstā būs pieejamas jau 2015. gada sākumā. Tiks veiktas produktu demonstrācijas un sniegtas atbildes uz apmeklētājiem interesējošiem jautājumiem.

Katram INTAR-SIJA stenda apmeklētājam – pārsteigums!
*stenda numurs M7 1. halle
 
Kontakti
SIA “INTAR-SIJA”
Duntes iela 11, Rīga
Tālr./fakss: +371 67378827
e-pasts: birojs@intarsija.lv
www.intarsija.lvatpakaļ