background
Aktualitātesarrow
Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā! Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā! Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā! Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā! Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā! Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā!

Jaunas telpas, jaunas iespējas Madonā!

21.11.2014

Novembra mēnesis nācis ar vairākām pārmaiņām. Viena no tām – diezgan būtiska! Mācību centrs „BUTS” Madonā turpmāk apmācības īstenos Rūpniecības ielā 20!

Izglītības procesam atvēlētas piecas, plašas un mājīgas telpas, kurās aizvien būs iespējams īstenot līdzšinējās apmācības – kā metināšanas un celtniecības, tā arī aprūpētāju, grāmatvežu un datorzinību u.c.!

Mācību centra „BUTS” Madonas filiāles vadītājas Guntars Šēnbergs ar prieku atzīst, ka jaunās telpas ir ne tikai plašākas un saulainākas, bet siltākas.
„Vislabākais apliecinājums apmācību kvalitātei un pedagogu izcilībai, ir izglītojamo izdarītā izvēle par labu mūsu mācību centram. Tāpēc turpinot attīstību, 
vēlējāmies sniegt izglītojamiem arī mājīgākus apstākļus un esmu pārliecināts, ka arī izglītojamie atzinīgi novērtēs šīs pārmaiņas!”, bilst Guntars.

Līdz ar minētām pārmaiņām, drīzumā piedāvāsim vēl nebijušas izglītības programmas Madonā! 


Esi laipni gaidīts! Izbaudi patīkamu atmosfēru un gūsti vērtīgas zināšanas!Filiāles vadītājs: Guntars Šēnbergs
Sekretāre: Jeļena Vlasjuka
Adrese:   Rūpniecības iela 20, Madona
Tālrunis: 64822934, 27898046
Fakss:     64822904 
E-pasts:  madona@buts.lv


atpakaļ