background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” dalība „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”. Mācību centra „BUTS” dalība „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”. Mācību centra „BUTS” dalība „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”. Mācību centra „BUTS” dalība „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”.

Mācību centra „BUTS” dalība „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”.

05.11.2014

Mācību centra „BUTS” Rēzeknes radošais un vadošais sastāvs aizvadīto nedēļas nogali pavadīja aktīvi prezentējot mācību centra piedāvātos izglītības risinājumus Rēzeknes Uzņēmēju biedrības rīkotajā ikgadējā izstādē – gadatirgū „Rēzeknes Uzņēmējs 2014”.

Lai gan izstāde – gadatirgus „Rēzeknes Uzņēmējs 2014” organizēta jau piekto gadu, mācību centrs „BUTS” tajā piedalījās pirmo reizi, gūstot milzīgu apmeklētāju interesi un atsaucību. „Rēzeknes Uzņēmējs 2014” pulcēja vairāk kā 70 ražotājus, amatniekus un pakalpojumu sniedzējus no Latgales un citiem novadiem, nodrošinot iespēju rēzekniešiem uzzināt par Rēzeknē un novadā īstenoto uzņēmējdarbību, biznesa pozitīvajiem piemēriem un apmācību iespējām sevis vai sava biznesa kompetentai pozicionēšanai. Pēc aptuvenām aplēsēm šogad izstādi divu dienu laikā apmeklēja ap 2000 rēzekniešu un viesu.


Mācību centra „BUTS” stendā apmeklētājiem bija iespēja tikties uz Rēzeknes filiāles vadītāju Skaidrīti Arbidāni un direktora vietnieku Mārtiņu Segliņu, lai uzzinātu par mācību centra apmācību labo praksi, risinājumiem un iespējām, saņemtu informatīvu konsultācija, kā arī virzītu sarunas sadarbības jautājumos. Savukārt daiļās apmeklētājas priecēja „BUTS” frizieru pedagoģes Indras veidoto bizīšu dažādība un kvalitāte.


Skaidrīte Arbidāne neslēpj gandarījumu: „Pilnīgi noteikti varu atzīt, ka dalība izstādē attaisnoja sākotnējās ieceres – nodibinājām jaunus kontaktus, nostiprinājām esošos, saņēmām vairākus sadarbības piedāvājumus, kā arī ieteikumus interesējošu apmācību programmu izstrādei. Apmeklētāju atsaucība bija vērojama dažādās nozarēs – jauniešiem īpaši izteikti interesēja skaistumkopšanas joma, savukārt uzņēmumiem ar darba aizsardzības jomu saistītās reglamentētās apmācības.


Pēc izstādes – gadatirgus „Rēzeknes Uzņēmējs 2014” noslēguma, mācību centrs „BUTS” Rēzeknes filiāle saņēmusi vairākus apmācību pieteikumus, kā arī izrādīta interese par ārpus formālās izglītības iespējām. Filiāles vadītāja Skaidrīte priecājas par mācību centra „BUTS” vērtībām un mācībspēku, apņemoties turpmāko apmācību īstenošanas gaitā sniegt aizvien lielāku ieguldījumu izglītojamo profesionālās kompetences veicināšanā, kvalifikācijas paaugstināšanā un jaunu profesiju apguvē!Foto: Aleksandrs Lebeds


atpakaļ