background
Aktualitātesarrow
Apgūsti darba aizsardzības pamatus!

Apgūsti darba aizsardzības pamatus!

08.03.2021

Katra uzņēmuma pienākumos ir nodrošināt saviem darbiniekiem drošu darba vidi, kas tiek regulēts ar Latvijas likumdošanu, tieši ar “Darba aizsardības likumu”. Ja esi maza uzņēmuma īpašnieks, līdz 10 darbiniekiem, likums paredz, ka vari pats pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus, savukārt lieliem uzņēmumiem ir jāalgo darbinieks, kas nodrošinās, ka tiek ievēroti visi darba aizsardzības nosacījumi un valsts likumdošana.

Pamatlīmeņa jeb 60 stundu apmācības laikā speciālisti iegūst zināšanas par būtiskākajiem darba aizsardzības pamatjautājumiem: vispārīgiem darba aizsardzības jautājumiem; normatīvajiem aktiem; darba vides risku ietekmi; novērtēšanu un novēršanu. Līdz ar to minētās zināšanas ir pietiekamas darba aizsardzības speciālista pienākumu veikšanai uzņēmumā, kas no darba vides risku viedokļa nav uzskatāms par bīstamu.

Bīstamo komercdarbības veidu uzskaite, kur obligāti jānodrošina darba aizsardzības nosacījumu ievērošana:

Piesakies un esi drošībā! Par pieteikšanās kārtību, izmaksām, nepieciešamajiem dokumentiem un citiem jautājumiem interesēties rakstot uz liepaja@buts.lv vai zvanot 27898042, 26634173

Vairāk par kursu: "Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programma"


atpakaļ