background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS” uzsāk kopīgu būvniecības projektu ar “Sakret”

Mācību centrs “BUTS” uzsāk kopīgu būvniecības projektu ar “Sakret”

04.03.2021

Lai rosinātu būvniecības nozarē strādājošos paaugstināt kvalifikāciju darbā ar mūsdienīgiem būvmateriāliem un tehniku, kā arī apgūt jaunu profesiju tiem, kas šobrīd ir bez darba, viens no Baltijas līderiem sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanā AS “Sakret Holdings” ir uzsācis ilgtermiņa sadarbību ar Latvijā vadošo mācību centru “BUTS”.

Sadarbības ietvaros “Sakret” atbalsta speciālistu apmācību četrās mācību centra “BUTS” profesionālās pilnveides programmās – “Apdares darbi un telpu remonts”, “Dekoratīvo apdares elementu pielietošana dzīvokļa interjerā”, “Sausās būves montāža”, kā arī “Ēku siltināšanas tehnoloģija”. “Sakret” nodrošina pilnu būvmateriālu klāstu praktiskajām nodarbībām, sākot no flīžu līmēm un līdz pat betonam un grīdu līdzinātājiem, kā arī nepieciešamo palīgtehniku un instrumentus. Ar “Sakret” un citu sadarbības partneru atbalstu mācību centrā top mūsdienīga klase praktiskām nodarbībām ar uzskates materiāliem, turklāt “Sakret” pieredzējušie eksperti kā lektori dalīsies savās zināšanās ar programmas “Ēku siltināšanas tehnoloģija” kursantiem. Zināšanas šajās profesionālās pilnveides programmās iespējams apgūt ne vien Rīgā, bet arī Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Saldū.

“Šobrīd ir piemērots laiks, lai apgūtu jaunas zināšanas un prasmes un paaugstinātu savu kvalifikāciju gan būvniecības nozarē strādājošajiem, gan arī tiem, kas vēlas apgūt jaunu un darba tirgū pieprasītu profesiju. Augsti kvalificēti sava amata meistari, kas prot strādāt kvalitatīvi un efektīvi, ir ļoti pieprasīti un atradīs darbu visos laikos. Mūsu mērķis, uzsākot sadarbību ar mācību centru “BUTS”, ir radīt iespēju apgūt zināšanas par mūsdienīgiem, pasūtītāju pieprasījumam atbilstošiem materiāliem. Domājot par ilgtspējīgu Latvijas tautsaimniecībai tik nozīmīgās nozares attīstību, ir svarīgi, lai objektos strādā izglītoti un kvalificēti speciālisti,” uzsver “Sakret” komercdirektors Juris Grīnvalds.

“Lai arī celtniecība ir strauji augoša nozare, diemžēl Latvijā trūkst augsti kvalificēta darbaspēka, kas ar savām profesionālajām zināšanām un prasmēm būvē drošas un kvalitatīvas ēkas, kā arī veic apdares darbus atbilstoši jaunākajām un ilgtspējīgām tehnoloģijām. Ar “Sakret Holdings” kopīgi īstenotais projekts sniegs iespēju mācību procesā izmantot mūsdienīgu un augstvērtīgu materiālo bāzi un kopā veicināt profesionāla, izglītota un kompetenta darbaspēka sagatavošanu, kas vārda vistiešākajā nozīmē būvē un stiprina nākotni,” skaidro mācību centra “BUTS” direktors Eduards Aksjoņenko.

Par “Sakret”
AS “Sakret Holdings” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums ar pieredzējušu speciālistu komandu. Ar četrām rūpnīcām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā “Sakret” ir viens no vadošajiem būvmaisījumu ražotājiem Baltijā. Par inovatīvu materiālu ražošanu un eksporta attīstību holdinga uzņēmumi ir saņēmuši balvas Baltijas valstīs un Skandināvijā. Uzņēmuma veiksmīga darbība ir balstīta uz saliedētas un profesionālas komandas darbu, klientu servisu, meistaru izglītošanu un ciešu sadarbību ar partneriem. Uzņēmums regulāri atbalsta inovācijas un izglītību un inovācijas.


atpakaļ