background
Aktualitātesarrow
Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri? Kā priekšā pāvests noņem cepuri?

Kā priekšā pāvests noņem cepuri?

14.10.2014

Atbilde: „Friziera”. Jūs jau noprotat par ko būs šis vēstījums. Mēs katrs izprotam friziera lielo lomu mūsu dzīvē.. izlaidumi, balles, citi, mums nozīmīgi pasākumi liek meklēt pēc šo speciālistu pakalpojumiem. Kā arī šī pakalpojuma sniedzēji apzinās to, ka ir jābūt gana taktiskiem, rūpīgiem un zinošiem par jaunākajām modes tendencēm, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.

Jāatzīst, ka labs frizieris ir kā ģimenes pārstāvis, kā tuvinieks, kuram var uzticēties! Šobrīd varam apgalvot, ka Gulbenes pilsētā ir dzimušas jaunas uzticības personas:

Iveta Bašķere
Inese Petrova
Evita Strazdiņa
Liene Žugora


Skaistas vakara frizūras, eleganti griezumi.. ar rūpīgi veidotiem darbiem septembra noslēgumā minētās dāmas pierādīja savas prasmes programmas „Frizieris” kvalifikācijas eksāmenā. Lai sasniegtu šo brīnišķīgo rezultātu, mūsu pedagogs Gunita Elizabete Melne (foto no apmācību procesa) rūpējās gan par izglītojamo amata prasmēm, gan nezūdošo smaidu uz dāmu lūpām. Un mūsu jaunās uzticības personas to augstu novērtēja, pasniedzot Gunitai porcelāna ziloni kā pateicību par viņas ieguldīto darbu!


Vēlamies pateikties visām izglītojamām, kuras rūpējās par modeļu labsajūtu un ērtībām, gatavojot gardu kafiju, tēju un pasniedzot cepumus! Teicams klientu apkalpošanas serviss, lieliskas profesionālās prasmes... mēs lepojamies ar Jums!


Novēlējums

Katrs mēs esam personība ar savām vēlmēm, skatījumu un labam frizierim ir ne tikai jāpiepilda mūsu cerības, bet jāpārspēj tās... Novēlam Jums pārspēt gaidīto!

 

Mācību centra „BUTS”
Gulbenes filiāle
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034atpakaļ