background
Aktualitātesarrow
Sievietes skaistuma noslēpumi

Sievietes skaistuma noslēpumi

03.02.2021

1908. gadā Ņujorkā apmēram 15000 sieviešu sacēlās, pieprasot vienlīdzīgas iespējas, augstāku atalgojumu un balsstiesības. Šis vēsturiskais brīdis lika pamatus Starptautiskās sieviešu dienas tradīcijai, kas 1911. gadā pirmo reizi tika svinēta Austrijā, Dānijā, Vācijā un Šveicē. Savukārt 64 gadus vēlāk Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) atzina šo dienu kā svētkus. Mūsdienās 8. marts ir kļuvis par īpaši gaidītu dienu gan mazai 5 gadus jaunai princesei, gan kaimiņu omei … sievietes dažādi tiek godinātas visā pasaulē, piemēram, Ķīnā 8. martā sievietes var strādāt tikai pusi no darba dienas, ASV visu marta mēnesi tiek uzsvērti sieviešu sasniegumi, Itālijā sievietēm šajā dienā pēc tradīcijas dāvina mimozas ziedu, bet Latvijā jau tradicionāli sievietēm dāvā pavasara ziedus.

Lai arī sievietes mūsdienās izcīnījušas iespēju patstāvīgi veidot savu karjeru un izvēlēties dzīves ceļu - dibināt savus uzņēmumus, būt sievām un mātēm, iegūt izglītību un ieņemt augstus amatus valsts un privātajā sektorā, tomēr sieviete arvien paliek sieviete, kas atplaukst līdzīgi ziedam, ja tiek ievērota un lutināta vai arī pati velta sev laiku skaistuma rituālam.

Lai palīdzētu radīt šos mums katrai nepieciešamos mirkļus, aicinām 6. martā apmeklēt semināru, kura laikā sertificēta kosmetoloģe un ķermeņa kopšanas kosmētikas ražotāja Kristīne Fjodorova pastāstīs par sejas ādas tipiem, kopšanas iespējām mājas apstākļos un jaunākajām tendencēm kosmetoloģijā. Iegūsti aktuālas zināšanas un prasmes apstākļos, kad skaistumkopšanas speciālistu apmeklējumi ir ierobežoti!

Pievienojies semināram vai uzdāvini to draudzenei!

Seminārs notiks attālināti ZOOM platformā no plkst.11:00-14:00.

Kontaktinformācija un pieteikšanās:
tālr. 27898043; 29463139 vai raksti e – pastā: rezekne@buts.lv
tālr. 27898037; 28684810 vai raksti e – pastā: cesis@buts.lv

Semināra cena 30,00 eur


atpakaļ