background
Aktualitātesarrow
Piesakies un uzzini vairāk par Vispārējām datu aizsardzības regulas prasībām!

Piesakies un uzzini vairāk par Vispārējām datu aizsardzības regulas prasībām!

12.11.2020

25.05.2018 stājās spēkā Vispārējā datu aizsardzības regula, kuras prasības ir jāievēro pilnīgi visiem uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem, kas apkalpo ES pilsoņus. Regulas mērķis ir uzlabot ES pilsoņu personas datu aizsardzību. Paredzētie sodi ir dramatiski - 4% no apgrozījuma vai līdz 20 miljoniem eiro. Piesakies semināram “Vispārējās datu aizsardzības regulas prasību piemērošana uzņēmumā: Pamatprincipi” un noskaidro ko darīt piemēram, mazajam uzņēmējam, lai sakārtotu savu biznesu un ierakstītos Vispārējā datu aizsardzības regulas rāmjos!

Semināru vadīs: savas jomas praktiķe, profesionāle ŽAKLĪNA VAGOLIŅA. Viņa ir ieguvusi maģistra grādu tiesību zinātnē. Šobrīd studē doktorantūrā un tuvākajā nākotnē plāno aizstāvēt promocijas darbu tiesību zinātnē par tēmu “Datu aizsardzības regulas prasību piemērošana ERP (Enterprise Resource Planning) sistēmu ietvaros: Personas datu dzēšana, anonimizēšana un uzgalabāšana”. No 2017.gada strādā Vācijas uzņēmumā “WPNO GmbH Wirtschaftsprüfungsgesellschaft” kā juriste datu aizsardzības jomā, konsultē daudzus uzņēmumus Vācijā un citās ES valstīs,  veic datu aizsardzības auditus, veido konceptu programmatūras izstrādei, kurā uzņēmumam būtu iespējams pašu spēkiem sakārtot un nodrošināt vismaz minimālās Vispārējās datu aizsardzības regulā noteiktās prasības.

Semināra ilgums: 22 stundas
Seminārs notiks: 2. – 15. decembris
Semināra norises vieta: ATTĀLINĀTI (tiešsaistes platformā ZOOM)
Semināra norises laiks: 8 darba dienas (izņemot piektdienas) no plkst. 19:00 – 21:00
Dalības maksa: 85 EUR 

Pieteikšanās un vairāk par semināru skatīt "Vispārējās datu aizsardzības regulas prasību piemērošana uzņēmumā: Pamatprincipi"
Ja ir kādi jautājumi, droši sūti ziņu uz aizkraukle@buts.lv vai zvani pa tālr. 27898033atpakaļ