background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs „BUTS” paplašina piedāvājuma klāstu, uzsākot sadarbību ar  vienu no vadošām informācijas tehnoloģiju kompānijām Baltijā - „Solcraft”!

Mācību centrs „BUTS” paplašina piedāvājuma klāstu, uzsākot sadarbību ar vienu no vadošām informācijas tehnoloģiju kompānijām Baltijā - „Solcraft”!

13.08.2014

Abpusējas sadarbības rezultātā, mācību centra „BUTS” izglītojamiem ir iespēja apgūt prasmes darbā ar grāmatvedības lietojumprogrammu – FinaWin. Tā ir augstas klases programma ar lielu potenciālu, viegli uztverama, ērta, ātra un droša ar neierobežotu analītisko struktūru, nodrošinot pilnu funkcionalitāti grāmatvedības uzskaitē.

Kāpēc FinaWin?

Apmācību procesā pielietot FinaWin grāmatvedības programmu nevar uzskatīt par veiksmīgu sagadīšanos, bet gan padziļināti izpētītu kvalitātes un uzticamības kritēriju rezultātu. „Solcraft” Latvijas tirgū strādā jau 20 gadus, kuru laikā izstrādājuši tūkstošiem datu apstrādes mehānismu atbilstoši klientu vēlmēm, šobrīd spējot nodrošināt augstākās sarežģītības pakāpes biznesa modeļa uzskaites realizāciju dažādās nozarēs. To arī pierāda ilggadēja sadarbība ar tādiem klientiem kā Re&Re, Neste, Nordea banka, Volvo, Veselības ministrija, Siemens, Krūza  u.c.


Izvēles iespējas!

Ir pietiekoši plašs grāmatvedības lietojumprogrammu klāsts – FinaWin, Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c. Lielākoties programmas izvēle ir saistīta ar uzņēmuma darbību, vajadzībām, ar programmatūras izmaksām un viennozīmīgi tās ērtām pielietošanas iespējām. Jāatzīst, ka lielā mērā uzņēmuma veiksme un darbības efektivitāte ir atkarīga no tā, cik profesionāli un operatīvi uzņēmumā tiek kārtotas grāmatvedības lietas. Tādēļ lēmums par vienas vai otras programmatūras izmantošanu būs katra uzņēmuma, grāmatveža rokās - Jūsu rokās!

Mūsu – mācību centra „BUTS” uzdevums ir sniegt zināšanas atbilstoši klientu vēlmēm un iecerēm un sadarbībā ar „Solcraft” mums tas izdosies!

atpakaļ