background
Aktualitātesarrow
Attālinātām mācībām pieaugušajiem pieteikušies 815 strādājošie

Attālinātām mācībām pieaugušajiem pieteikušies 815 strādājošie

20.07.2020

15. jūlijā noslēdzās pieteikšanās pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” attālinātajai mācību kārtai. Šajā projekta kārtā savus pakalpojumus piedāvāja 23 izglītības iestādes no visas Latvijas.

Mācību centrs “BUTS” piedāvāja 8 izglītības programmas un saņēma pieteikumus no 815 strādājošajiem. Pieprasītākās BUTS izglītības programmas bija “Ēku būvtehniķis”, “Loģistikas darbinieks” moduļi un pilnveides programma “Ēdināšanas uzņēmuma ražošanas dokumentācijas vadlīnijas un tā izveide”.

Pirms mācību grupu komplektēšanas un mācību uzsākšanas, ko plānots uzsākt šī gada augustā, Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē un citos valsts reģistros tiks pārbaudīta interesentu atbilstība uzņemšanas noteikumiem - vecums un nodarbinātības statuss uz pieteikuma iesniegšanas brīdi, kā arī atbilstība prioritārās mērķauditorijas nosacījumiem. Dalības apstiprinājumu par atbilstību uzņemšanas noteikumiem iedzīvotāji saņems šī gada augustā savā e-pastā, ja reģistrācijas laikā pievienoja savu e-pastu ziņu saņemšanai. E-pastu šīs mājaslapas e-vidē var pievienot jebkurā laikā arī šobrīd. 

Mēs ar Jums sazināsimies tiklīdz saņemsim Jūsu kontaktus no VIAA. 
Paldies visiem, kas pieteicās mācīties pie mums! 

Nākamo pieteikšanās kārtu plānots izsludināt jau šī gada augusta beigās vai septembra sākumā.
Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā sadaļā Apmācība strādājošajiem.


atpakaļ