background
Aktualitātesarrow
Par lielu prieku grāmatvedēm – reģistrēto uzņēmumu skaits pēdējo gadu šķērsgriezumā pieaudzis!

Par lielu prieku grāmatvedēm – reģistrēto uzņēmumu skaits pēdējo gadu šķērsgriezumā pieaudzis!

14.07.2014

Pieaugot reģistrēto uzņēmumu skaitam, pieaug arī pieprasījums pret kvalificētām grāmatvedēm! Nostiprini un pilnveido esošās zināšanas, pozicionē sevi darba tirgū kā savas nozares lietpratēju!

Lai vai kā mainās tirgus rādītāji, zinoša grāmatvede paliek nemainīga vērtība ikviena komersanta profesionālajā darbībā! Lai nodrošinātu grāmatvedības veikšanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, mācību centrs „BUTS” aicina grāmatvedes regulāri atjaunot un pilnveidot esošās zināšanas, lai ne vien nekļūdīgi veiktu aprēķinu un veidotu pārskatus, bet arī strādātu saskaņā ar jaunākajiem Likuma grozījumiem un ietaupītu savus laika resursus!

Mācību centra „BUTS” izstrādātā apmācību programma „Grāmatvedības pamati” sniedz ieskatu par būtiskākajām saimnieciskās darbības regulām un uzskaites prasībām. Augsti kvalificētu pedagogu vadībā izglītojamie iemācās veidot bilanci, nodrošināt pareizu nodokļu aprēķināšanu, organizēt grāmatvedības uzskaiti un praktizēt grāmatvedības metodes pamatelementus – dokumentāciju, inventarizāciju, novērtēšanu, divkāršo ierakstu, pārskatu.
Attīsti zināšanas – veicini iespējas!

Piesakies!


atpakaļ