background
Aktualitātesarrow
Ikvienam ir iespēja pārvērst sapni realitātē

Ikvienam ir iespēja pārvērst sapni realitātē

28.05.2014

Mācību centrs „BUTS” ir gandarīts, ka spēj būt ceļš uz sapņu realizāciju. Stāsts par Maijas pieredzi mācību centrā „BUTS”.

No māsas uzzināju par iespēju ar kuponiem mācīties mūžizglītības kursos un NVA pieteicos datorapmācībai. Gribējās iemācīties apstrādāt attēlus, lai man, kā vājdzirdīgai, būtu labākas izredzes darba tirgū. Taču sameklēt piemērotu datorapmācības programmu nebija viegli, līdz uzzināju par mācību centra „BUTS” piedāvājumu apgūt profesionālo pilnveides izglītības programmu „Fotografēšana un fotogrāfiju digitālā apstrāde”, kam ar lielu prieku piekritu.


Kursos apguvu gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas par fotografēšanu un attēlu digitālo apstrādi, pielietojot dažādas datorprogrammas.

Nodarbības notika divas reizes nedēļā darbadienas vakaros. Kursi sākās rudenī, kad vakaros kļuva ātri tumšs, tāpēc praktisko fotografēšanu dabā veicām arī brīvdienās.


Fotografēšanu mums mācīja fotogrāfs Linda Ratuta. Linda ir fotogrāfs sirdī un dvēselē. Pie viņas mācījos  saskatīt interesantākos objektus un izvelēties attēlam piemērotāko kadrējumu. Kursos  uzzināju daudz vērtīgu lietu, par ko, agrāk fotografējot, pat nenojautu. Lai gan nebija viegli izdomāt un sameklēt piemērotus kadrus Lindas uzdotajām tēmām, man tas ļoti patika. Interesanti bija fotografēt gan Brīvdabas muzejā, gan Baltajās kāpās u.c., un pēc tam klausīties Lindas profesionālos vērtējumus un ieteikumus. Tagad, salīdzinot kursos un pirms uzņemtās fotogrāfijas, spēju novērtēt, cik daudz esmu uzzinājusi un iemācījusies.

Jāpiebilst, ka visā mācību procesā man daudz palīdzēja surdotulks Ira, kuras pakalpojumus arī nodrošināja NVA. Liels paldies!Ja arī Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas vai realizēt savus sapņus, mēs varam un gribas Tev palīdzēt:

Nodaļas vadītāja: Inga Liepiņa
Tālrunis: 27898032, 67408210
E-pasts: karjera@buts.lv

Sekretāre: Ramona Laiveniece
Adrese: Rīga, Meža iela 7, 4. st. 
Tālrunis: 67408206
Fakss: 67408207


atpakaļ