background
Aktualitātesarrow
Kādā mēlē runā Liepājā? Mēļo, ka izcilā!

Kādā mēlē runā Liepājā? Mēļo, ka izcilā!

26.05.2014

Mācību centra „BUTS” Liepājas filiāles pakalpojumu kvalitāti jo īpaši raksturo valodu pedagogu spēcīgais sastāvs! Interesentiem ir lieliska iespēja apgūt latviešu, angļu un vācu valodas pie valodu ekspertēm. Tādēļ, mācību centra „BUTS” Liepājas filiāles vadītājs Andris Plaudis vēlas īpaši izcelt valodu pedagogu profesionalitāti un kompetenci.

Māra Jēkabsone ir pedagoģe ar lielu darbu pieredzi, teicamām latviešu valodas teorijas zināšanām un specifiskas pasniegšanas metodikas prasmēm. Profesionālo meistarību Māra ir apguvusi LVAVA vadības vienības organizētajos latviešu valodas kā otrās valodas metodikas kursos. Skolotāja regulāri pilnveidot savas teorētiskās un praktiskās metodikas zināšanas, apmeklējot atbalsta seminārus un kursus, par ko liecina izglītojamo pozitīvās atsauksmes par nodarbību dinamiku un apgūto zināšanu augstvērtīgumu. Māra prot radīt patīkamu apmācību mikroklimatu, vajadzības gadījumā cenšas rast katram kursantam individuālu pieeju. Kursanti, raksturojot Māras darbu un ieguldījumu, norāda, ka viņa ir saprotoša, pacietīga un prasīga. Kārtojot valsts valodas prasmes atestāciju, kursanti uzrāda ļoti labus rezultātus.

 

Linda Pirktiņa mācību centrā „BUTS” strādā kopš 2009. gada, pasniedzot angļu valodas apmācības (ar un bez priekšzināšanām, lietišķo angļu valodu, profesionālo angļu valodu loģistikas darbiniekiem, noliktavas darbiniekiem un datortehnikas speciālistiem). Jānorāda, ka Lindas darba kvalitāti apliecina kursantu apmierinātība un atkārtota vēlme apgūt valodu tieši pie viņas. Linda Kā brīvprātīgā piedalījās Londonas olimpiskajās spēlēs, kur bija transporta komandā un nodrošināja olimpiādes oficiālo viesu pārvadājumus. 

 

Sandras Hermeres pedagoģiskais darbs un ieguldījums vācu valodas pamācībā ir izcils, viņa Latvijas Universitātē ieguvusi vācu valodas un literatūras bakalaura grādu, kā arī pilnveidojusi un nostiprinājusi vācu valodas zināšanas skolotāju kvalifikācijas kursos Brēmenē. Nenoliedzami, Sandra lieliski pārvalda vācu valodu, tādējādi sniedzot kursantiem augstvērtīgas valodas zināšanas. Brīvajā laikā Sandra vada ekskursijas vācu tūristiem Baltijā un Kaļiņingradā un kā gide ir ļoti pieprasīta. 

 

Mācību centra „BUTS” Liepājas filiāles vadītājs Andris Plaudis ir lepns ar pedagoģisko sastāvu un aicina ik vienu pārliecināties par Māras, Lindas un Sandras profesionālo kompetenci!

 

 

Uzzini par savām valodas attīstības iespējām:

Filiāles vadītājs: Andris Plaudis

Tālrunis: 27898042

E-pasts: liepaja@buts.lv

 

Sekretāre: Linda Nelsone

Adrese: Klaipēdas iela 19/21- 418. kabinets

Tālrunis: 63437033

Fakss: 63437033atpakaļ