background
Aktualitātesarrow
Līvānos 10 izglītojamie apguvuši zināšanas projektu vadībā

Līvānos 10 izglītojamie apguvuši zināšanas projektu vadībā

14.04.2014

Mācību centra „BUTS” Līvānu filiālē laika posmā no 14. februāra līdz 10. aprīlim norisinājās profesionālās pilnveides izglītības programmas „Projektu vadība” apmācības, kurās neatsveramas zināšanas apguvuši 10 izglītojamie.

Zināšanu apguves rezultātā izglītojamie uzzināja, kā nodrošināt veiksmīgu projektu koordinēšanu. Svarīgi, lai pilnveidojot profesionālo kompetenci, izglītojamie spētu novērtēt savas spējas un tās kvalitatīvi īstenot. Aija Grugule (Līvānu novada pirmsskolas izglītības vadītāja) un Gatis Pastars (Līvānu „Eko Group” mārketinga un pārdošanas vadītājs) pierādīja savas pedagoģiskās spējas, sniedzot izklāstu par projektu dzīves ciklu, projekta komandu, projekta resursiem un plānošanu, dokumentāciju, prezentāciju un projekta gaitas novērtēšanas vadību. Jāatzīmē, ka izglītojamie ļoti atzinīgi izteikušies par apmācību kvalitāti un pedagogu profesionalitāti. „Īpašu pateicību izsakām mūsu projektu vadības kursa pasniedzējam Gatim Pastaram par izcili profesionālu mācību vielas pasniegšanu. Mēs guvām pamatīgas teorētiskās zināšanas, praktiskas iemaņas projektu plānošanā un prezentēšanā. Kā arī paldies pasniedzējai Aijai Grugulei par izvirzi personālvadībā, par viņas sirsnību un atsaucību,” pēc apmācībām spriež izglītojamie.

Pilnveidojot savas zināšanas un attīstot prasmes projektu vadībā, izglītojamie spēs iekļauties un veiksmīgi strādāt jebkurā uzņēmējdarbības jomā, izveidot darboties spējīgu projekta realizācijas komandu un prasmīgi saistīt projekta mērķi ar uzņēmuma kopējo vīziju.

Vēlies apgūt efektīvas projektu vadības īstenošanai nepieciešamās zināšanas par jaunākajām vadības teorijām un to praksi, personāla vadību, projekta dzīves ciklu un vadīšanas procesiem, loģiskās un tehniskās plānošanas niansēm?

Interesējies:
Filiāles vadītāja: Astrīda Klauža
Adrese: Domes iela 3, Līvāni
Tālrunis: 27898044
Fakss: 65307816
E-pasts: livani@buts.lv


atpakaļ