background
Aktualitātesarrow
Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū” Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū” Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū” Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū” Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū” Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū”

Mācību centra “BUTS” dalība “Ražots Saldū”

14.04.2014

Aprīļa pirmajās brīvdienās Saldus sporta namā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī izstāde “Ražots Saldū”. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad mācību centrs “BUTS” izklaidēja un informēja vietējos novadniekus!

Šogad “Ražots Saldū” norisinājās 4. un 5. aprīlī, kurā piedalījās arī mācību centrs “BUTS” Saldus filiāle. Filiāles stendā rosījās esošie un bijušie kursanti, kuri praksē īstenoja mācību centrā iegūtās prasmes frizieru, nagu kopšanas specialista, kā arī individuālā tēla un stila veidošanas specifikā. Izstādes laikā jebkurš apmeklētājs varēja izmantot stenda piedāvātos pakalpojumus, izveidojot frizūru, sakopjot nagus vai arī iegūt vakara vai dienas make-up.


Mācību centra “BUTS” Saldus filiāles vadītāja Inese Vārna priecājas par šī gada izstādes apmeklētāju ieinteresētību, par ko liecināja brīžiem pie mācību centra stenda izveidojusies rinda. Apmeklētājiem bija iespēja ne tikai piedzīvot vizuālas pārvērtības, bet arī piedalīties bizīšu pīšanas sacensībās un izlozē, kuras balva bija draugu karte. Ātrākā bizīšu pinēja izrādījās Rebeka Našeniece, savukārt draugu kartes ieguva Svetlana Blūma, Ilze Grundmane un Inga Salniņa. Pasākuma norisi iemūžināja mācību centra “BUTS” organizēts fotogrāfs Alens Līdaks.


Kopumā aizgājušo izstādi raksturoja pozitīva un draudzīga atmosfēra. Apmeklētājus ar saviem produktiem, darinājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem iepazīstināja gan ražotāji, gan pakalpojumu sniedzēji, kā arī biedrības un pagastu pārvaldes. Norisinājās tirgošanās, degustācijas, aktīvas prezentācijas, izsoles un atrakcijas bērniem. Apmeklētāju vidū galvenokārt bija gados jauni cilvēki un ģimenes, tādējādi rosība bija īpaši jūtama.


atpakaļ