background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiālē aprīļa sākumā viesojās vietējie uzņēmēji! Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiālē aprīļa sākumā viesojās vietējie uzņēmēji! Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiālē aprīļa sākumā viesojās vietējie uzņēmēji!

Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiālē aprīļa sākumā viesojās vietējie uzņēmēji!

10.04.2014

4. aprīlī mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiāles telpās (18. Novembra ielā 35) norisinājās „Rēzeknes uzņēmēju biedrības” sanāksme! Sanāksmes mērķis bija veicināt uzņēmējdarbību Preiļu novadā, aicinot uzņēmējus rast inovatīvu pieeju kā savstarpējā komunikācijā, tā arī darbā ar klientu.

Pasākums tika organizēts „Rēzeknes uzņēmēju biedrības” dalībniekiem. Jāatzīmē, ka mācību centrs „BUTS” iepriekš minētajā biedrībā iesaistījies kopš 31. janvāra un aizvadītā sanāksme mācību centram bijis pirmais biedrības pasākums. Šī iemesla dēļ, mācību centru „BUTS” uz Rēzeknes filiāli devās pārstāvēt direktora vietnieks – Mārtiņš Segliņš un klientu apkalpošanas speciālists Atis Čamanis, lai pārējiem biedriem sniegtu detalizētāku izklāstu par mācību centra vēsturi, mērķiem, vīziju un iespējām. „Rēzeknes uzņēmēju biedrības” dalībniekus izbrīnīja fakts, ka mācību centram „BUTS” ir savs ansamblis un hokeja komanda.

Uz sanāksmi bija ieradušies vairāk kā 30 dalībnieki, starp tiem tādu uzņēmumu pārstāvji kā RSEZ SIA „DFD”, SIA „Verems”, SIA „Baltiks EAST”, SIA RKF „NOOK, LTD”, SIA „Preiļu celtnieks”, zemnieku saimniecība „Dižozols”, Rēzeknes Augstskola, SIA „Zeize”, SIA „ALBA-LTD”, SIA „Dekom” un daudzi citi.

Sanāksmes gaitā jaunie un rūdītie Rēzeknes uzņēmēji uzzināja eksperta viedokli par ekonomikas procesu attīstību, saņēma padomus par savstarpējās sadarbības veicināšanas iespējām, kā arī noskaidroja izglītības apguves iespējas un  variācijas mācību centrā „BUTS”. Pasākuma īpašie viesi bija Mārtiņš Kazāks (Swedbank galvenais ekonimists Latvijā) un Ineta Liepniece (Preiļu novada uzņēmējdarbības konsultante, biznesa inkubatora vadītāja un novada domes deputāte).

Mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiāles vadītāja Ligita atzīst, ka ļoti vērtīga bija tematiskā diskusija par ekonomikas procesu attīstību ar AS „Swedbank” galveno ekonomistu Latvijā Mārtiņu Kazāku. Viesiem bija daudz jautājumu par Latvijas ekonomiku nākotnē, savukārt Atis Čamanis norāda, ka sanāksme sniegusi vēlamos rezultātus, jo izdevies nodibināt vērtīgus kontaktus, lai spriestu par tālākām sadarbības iespējām. „Man kā mācību centra „BUTS” Rēzeknes filiāles vadītājai bija patiess prieks, ka no „Rēzeknes uzņēmēju biedrības” saņēmām apliecinājumu kā jaunākie biedri, ko svinīgi pasniedza biedrības padomes priekšsēdētājs Juris-Guntis Vjakse un valdes locekle Skaidrīte Baltace. Esmu gandarīta par sanāksmes norisi, uzskatu, ka pasākums izdevās. Ceru, ka sadarbība ar uzņēmējiem būs vēl produktīvāka un mērķtiecīgāka”, stāsta Ligita.atpakaļ