background
Aktualitātesarrow
Aktivitātes Aktivitātes Aktivitātes Aktivitātes Aktivitātes

Aktivitātes

08.04.2014

Mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāles darbības sākums meklējams tālajā 1991. gadā, līdz ar uzņēmuma Rīgas nodaļu pirmo elpu! Pateicoties kolorītajiem jelgavniekiem, mācību centra piedāvātais izglītības programmu klāsts mērāms vairākos desmitos. Mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāles vadītāja Rasma Kutkovska lieliski orientējas pilsētnieku vajadzībās un nekavējoties var uzskaitīt, ka vislielākā jelgavnieku ieinteresētība vērojama skaistumkopšanas un ēdināšanas jomā, reglamentētajās apmācību programmās, kā arī svešzemju valodu apguvē.

Filiāles vadītāja Rasma Kutkovska mācību centrā „BUTS” strādā jau kopš 1998. gada. Rasma jo īpaši vēlas izcelt mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāles pedagogu darbu, viņus raksturojot, kā ļoti profesionālus, kompetentus. Pedagogu attieksme un darbs sniedzis būtisku atdevi un rezultātus apmācāmo rotācijas pieaugumā, ko apliecina lielais procents izglītojamo, kuri izvēlas atkārtoti atgriezties, lai aizvien pilnveidotu savas profesionālās zināšanas un prasmes.

Jelgavas filiāle no sirds lepojas ar savu spēcīgo, augsti kvalificēto un ilggadīgo pedagoģisko sastāvu! Atzinīgus vārdus un novērtējumu guvuši:
  • Aleksandrs Būmanis. Datorzinību pedagogs. Skolotājs, kurš apveltīts ar milzīgu pacietību, neizsīkstošām darba spējām un lielisku humora izjūtu, kā viņu raksturo kursu apmeklētāji;
  • Guntis Kauliņš un Teresa Djomina. Ēdināšanas profesiju pedagogi. Sava amata  izcili  meistari un entuziasti;
  • Jolanta Ādama. Saskarsmes un sociālās aprūpes pedagogs. Apveltīta  ar spēju uzklausīt un izprast katru cilvēku. Strādā filiālē kopš 2008. gada.
  • Tatjana Pinčuka. Augstākā izglītība ekonomikas nozarē un filoloģijā. Angļu valodas pasniedzēja. Atraktīva, radoša, atsaucīga kolēģe un pedagogs.
  • Ilze Dalbiņa. Komerczinību pasniedzēja. Bagātā pedagoga pieredze, spēja rast teicamu kontaktu ar izglītojamajiem. Kompetenta daudzos mācību priekšmetos: vadības teorija, finanses, biznesa plāna izstrāde, tirgzinības un reklāma u.c. Strādā filiālē kopš 2005. gada.

Drīzumā mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāle varēs lepoties arīdzan ar jaunu materiāltehnisko nodrošinājumu! Mācību centrs „BUTS” Jelgavā, Jāņu ielā 4 iegādājies jaunas telpas (bijušā bērnu dārza „Alfa”), kurās šobrīd aktīvi norisinās rekonstrukcijas darbi. Līdz rudenim plānots ierīkot metināšanas darbnīcu, tādējādi piedāvājot arī sanitārtehnikas apmācības. Lai nodrošinātu mūsdienīgas datorprasmes, jaunajā ēkā būs nodrošinātas divas datorklases ar atbilstošu tehnisko nodrošinājumu. Ņemot vērā, ka pieprasītāko apmācību augšgalā ir ēdināšanas un viesmīlības apmācības, Jāņa ielā paredzēta arī jauna ēdināšanas laboratorija, kā arī skaistumkopšanas mācību klase, kurā tiks īstenotas frizieru, vizāžistu un nagu kopšanas speciālistu apmācības.

„BUTS” Jelgavas filiāles vadītāja Rasma Kutkovska pastāstīja, ka pagājušajā nedēļā ēkā noslēgušies demontāžas darbi, bet tagad tiks veikta komunikāciju pārbūve. «Ja darbi ritēs kā plānots, tad jaunajās telpās sāksim strādāt septembrī. Nevar izslēgt, ka rekonstrukcija aizkavēsies, jo tās laikā var atklāties dažādi slēpti defekti», piebilda Rasma Kutkovska. „Līdz ko darbi noslēgsies, centrs pametīs līdzšinējo apmācību vietu Raiņa ielā! un gaidīsim savus kursantus Jāņa ielā!”


atpakaļ