background
Aktualitātesarrow
Mācībām pieaugušajiem pieteikušies 2555 strādājošo

Mācībām pieaugušajiem pieteikušies 2555 strādājošo

05.07.2019

28. jūnijā noslēdzās pieteikšanās pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4. kārtas piedāvātajām programmām. Projektā savus pakalpojumus piedāvāja 82 izglītības iestādes no visas Latvijas un kopumā mācībām ir pieteikušies 14 136 iedzīvotāji, no kuriem 23 % kā savu izglītības iestādi ir izvēlējušies mācību centru “BUTS”.

Šajā projekta kārtā mācību centrs “BUTS” piedāvāja 37 izglītības programmas un saņēma pieteikumus no 2555 strādājošajiem. Pieprasītākās BUTS profesionālās tālākizglītības programmas ir metinātāji, šuvēji un loģistikas darbinieki, savukārt profesionālās pilnveides programmu līderis ir “Latviskā arhitektūra, interjers un ainava lauku tūrisma uzņēmējiem”. Viena no populārākajām neformālās izglītības programmām šajā kārtā ir “Datu analīze un pārskatu sagatavošana ar MS Excel (ar priekšzināšanām)”. Vislielākais pieteikumu skaits tika saņemts Rīgā, taču augsts pieteikumu skaits ir arī Jelgavā, Valmierā un Jēkabpilī. 

Pirms mācību grupu komplektēšanas un mācību uzsākšanas, ko plānots uzsākt šī gada jūlija beigās un augustā, Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē un citos valsts reģistros tiks pārbaudīta interesentu atbilstība uzņemšanas noteikumiem - vecums un nodarbinātības statuss uz pieteikuma iesniegšanas brīdi, kā arī atbilstība prioritārās mērķauditorijas nosacījumiem. Dalības apstiprinājumu par atbilstību uzņemšanas noteikumiem iedzīvotāji saņems šī gada jūlijā savā e-pastā, ja reģistrācijas laikā pievienoja savu e-pastu ziņu saņemšanai. E-pastu šīs mājaslapas e-vidē var pievienot jebkurā laikā arī šobrīd. Grupu komplektēšana un mācības sāksies pakāpeniski jūlijā un augustā. 

Mēs ar Jums sazināsimies tiklīdz saņemsim Jūsu kontaktus no VIAA. 
Paldies visiem, kas pieteicās mācīties pie mums! 
Nākamo pieteikšanās kārtu plānots izsludināt 2019. gada nogalē vai 2020. gada sākumā.


atpakaļ