background
Aktualitātesarrow
Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē! Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē! Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē! Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē! Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē! Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē!

Pavasaris - izlaidumu laiks arī BUTS Madonas filiālē!

03.05.2019

Aprīļa beigās kvalifikācijas eksāmenu kārtoja mācību grupas “Elektromontieris” divpadsmit kursanti. Projekts tika realizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Mācību process ilga no 2018.gada 15.decembra līdz 2019.gada 30.aprīlim un puiši ziedoja darba dienu vakarus un sestdienas, lai pedagogu Intara Nalivaiko un Valda Garanča vadībā apgūtu un papildinātu savas zināšanas elektrozinībās. Uzsākot mācības, puišu zināšanu līmeņi bija ļoti dažādi – no pirmās saskares ar elektrolietām līdz darba stāžam ar elektrību 10 gadi. Taču gala eksāmens nokārtots izcili, ar grupas kopējo atzīmu 9.16 !!! Lai jaunajiem elektromontieriem šīs mācības dod atspēriena punktu dzīvē un lai izdodas zināšanas pielietot darba gaitās!

atpakaļ