background
Aktualitātesarrow
Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti! Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti! Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti! Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti! Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti! Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti!

Koka rotaļlietas un aksesuāri – ekoloģiski, unikāli un pieprasīti!

04.01.2019

Pagājušā gada nogalē - no 28.novembra līdz 17.decembrim Daugavpils filiāle īstenoja izglītības programmu “Kokizstrādājumu izgatavošana” (72 stundas ) ar iegūstamo kvalifikāciju “Koka rotaļlietu un apģērbu aksesuāru izgatavošana”.

Galvenais kursa mērķis bija mācību procesa laikā iegūt priekšstatu par koku, tā apstrādi, apstrādes instrumentiem, kā arī iegūt praktiskās iemaņas koka aksesuāru izgatavošanai un praktiskās iemaņas ekoloģisku koka rotaļlietu izgatavošanai.

Aicinām iepazīties ar kursantu gatavotajiem aksesuāriem un rotaļlietām. Apgūtās prasmes var noderēt gan pilnveidojot sirdij tuvu hobiju, gan attīstot atsevišķus produktus kā uzņēmējdarbības pamatu.

Ja arī jūs vēlaties apgūt jaunas prasmes un iemaņas kokapstrādes jomā aicinām iepazīties ar programmām.atpakaļ