background
Aktualitātesarrow

Aicinām apmeklēt mācību centra "BUTS" stendu izstādē “Tech Industry 2018” (29.11-01.12.18.)

28.11.2018

Jau rīt - no 29. novembra līdz 1. decembrim mācību centrs “BUTS” aicina nozares speciālistus un interesentus uz mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādi “Tech Industry 2018” (Ķīpsalā), kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.

Ar prieku paziņojam, ka šogad mācību centrs “BUTS” piedāvā īpašu izaicinājumu un iespēju – METINĀTĀJU KONKURSU "Baltic welders"! Konkursa dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas profesionālās iemaņas. Prasmīgākos uzdevumu veicējus gaida lieliskas balvas no mācību centra “BUTS”  un mūsu sadarbības partneriem. Meistarīgākais sava amata pratējs saņems konkursa galveno balvu – metināšanas iekārtu, MIGATRONIC Rallymig161i (MIG/MAG/MMA/TIG)!

Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt par apmācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jauno metināšanas un enerģētikas nozares aprīkojumu no mūsu sadarbības partneriem.atpakaļ