background
Aktualitātesarrow
Iespēja sacensties par labākā metinātāja titulu konkursā

Iespēja sacensties par labākā metinātāja titulu konkursā "Baltic Welders 2018"

06.11.2018

No š.g. 29.novembra līdz 1.decembrim starptautiskajā izstāžu centrā "RTU - BT1" norisināsies izstāde “Tech Industry”, kuras laikā mācību centra “BUTS” stendā ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas metināšanas prasmes, piedaloties konkursā "Baltic Welders 2018".

Konkursa dalībnieki sacentīsies, metinot divu plakņu savienojumu ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē. Visu nepieciešamo darba aprīkojumu un iekārtas nodrošinās konkursa organizatori. Dalībnieku veikumu vērtēs profesionāla žūrija.  


Trīs prasmīgākos uzdevuma veicējus gaida lieliskas balvas no mācību centra “BUTS”  un sadarbības partneriem:


1.vieta – metināšanas iekārta MIGATRONIC Rallymig161i (MIG/MAG/MMA/TIG)

2.vieta – BOSCH akumulatora leņķa slīpmašīna GWS 18V-10PSC 2x5.0Ah, 1x8.0Ah un 3M metināšanas maska

3.vieta – WELDAS metināšanas apģērba komplekts


Pieteikties dalībai var līdz 28.11.2018. plkst. 15:00, pa tālr. 27898016, 27898031 vai  pa e-pastu: metalapstrade@buts.lv. Lai ikvienam nodrošinātu līdzvērtīgas iespējas piedalīties, konkursa dalībniekiem tiks izsniegti ielūgumi, ar kuriem tie varēs bez maksas ieiet izstāžu zālē (Rīga, Ķīpsalas iela 8), kā arī apmeklēt izstādi „Tech Industry – 2018”. Iespējamais dalībnieku skaits ir ierobežots. 


Konkursu "Baltic Welder 2018" rīko mācību centrs "BUTS" sadarbībā ar Migatronic, Sanistal, Weldas Europe B.V., TUV NORD Baltik, Elme Messer GAAS, 3M, EHT Fabrik, Robert Bosch un Mašīnbūves un metālapstrādes asociāciju. Pasākuma mērķis ir noteikt profesionālākos metinātājus, kā arī veicināt šīs profesijas pārstāvju kvalifikācijas celšanu. Ar visiem konkursa nosacījumiem un tā nolikumu var iepazīties šeit.


Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt arī par mācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jaunāko “Migatronic” metināšanas aprīkojumu.


Vairāk informācijas:

Mācību centra “BUTS” Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļas vadītājs Nikolajs Demidovs, kontakttālrunis: 27898016.atpakaļ