background
Aktualitātesarrow
Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa? Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa?

Kas ir Saldus sieviešu odziņa? Vai pašapziņa?

18.02.2014

Mācību centra “BUTS” Saldus filiālē pēc profesionālās pilnveides izglītības programmas apgūšanas, vairākas sievietes atklāja savas personības šķautnes tiktāl, lai tās demonstrētu speciāli organizētā fotosesijā! Apmācību gaitā sievietes guvušas vērtīgas zināšanas un nozīmīgas atziņas!

Filiāles vadītāja Inese Vārna spriež, ka individuālā tēla un stila veidošanas kurss ļāva katrai sievietei uzzināt visu svarīgāko par imidža veidošanu: veiksmīgu krāsu izvēli gan apģērbā, gan make-up, pareizu apģērbu kombinēšanu gan no etiķetes, gan modes, gan sezonalitātes viedokļa, grima uzklāšanas pamatnosacījumus, kā arī izvēloties frizūru dažādām dzīves situācijām. Attiecīgās vizuālās tēla pamatnostādnes sievietēm lieliski kalpos kā vadlīnijas uzvedības kultūrā. “Ja man jāatminas apmācību norise, droši varu teikt, ka sievietes “uzplauka” un mainījās ne vien ārējais tēls, bet arī pārliecība par sevi un saviem spēkiem. Noslēgumā kursa dalībnieces atzina, ka jūtas daudz valdzinošākas,” norāda I. Vārna.

 

Viena no izglītojamām – Inese Meldere stāsta, ka “pabeidzot "BUTS" organizētos kursus "Individuālā tēla un stila veidošana", cēlās mana pašapziņa, ieraudzīju sevi citādāk, paskatījos no malas uz savām auguma aprisēm, iemācījos izcelt skaisto sevī un notušēt to, ko negribas izcelt. Sapratu, ka cilvēks pats par sevi ir skaists, tikai jāiemācās to parādīt. Iemācījos iemācījos gaumīgi iepirkties un kombinēt apģērbu, aksesuārus. Lielākais ieguvums - skapī nu ir daudz vietas jaunam apģērbam, un vienmēr ir ko vilkt mugurā.” Savukārt Ivetai Meijerei sākumā šis kurss šķita kā izklaide, taču, kā atzīst sieviete – “bez profesionāla speciālista palīdzības, pašas spēkiem, izmainīt savu ārēju izskatu neizdosies. Likās, ka pārāk daudz zināšanu jāapgūst un to tik īsā laikā apgūt nevar. Kursi mani iedvesmoja ne tikai piemeklēt sev atbilstošu apģērbu, frizūru, make- up, bet izmainīt ķermeņa formu, samazinot apkārtmērus, lai iedomātais tēls un imidžs atbilstu manām vēlmēm.” Gunta Jefišova stāsta, ka labprāt ar gūtajām zināšanās dalās ar meitām, māsām, draudzenēm, kolēģēm un klientēm, savukārt Zane Štencele spriež, ka “Kursi „Individuālā stila un tēla veidošana” palīdz ikvienam pilnveidoties un celt pašapziņu. Cilvēks nekad nevar zināt visu. Kursi liek aizdomāties, kādas mēs esam šobrīd, kādas vēlamies būt un kādu iespaidu vēlamies atstāt uz citiem. Apgūstot zināšanas gan par dekoratīvās kosmētikas pielietojumu, gan apģērba izvēli, kursu laikā ikviena no mums ir mainījusies, uzlabojusi savu tēlu.”

 

Profesionālā pilnveides izglītības programma “Individuālā tēla un stila veidošana” norisinājās no pērnā gada septembra sākuma līdz par februāra sākumam. Apmācības vadīja pedagoģe Ketija Langšteina (make – up) un Inna Kopica (apģērbs, aksesuāri). Jāatzīmē, ka apmācības norisinājās tik produktīvi, ka izglītojāmās ne vien interesanti pavadīja laiku un guva vērtīgas zināšanās, bet kļuva arī par labām draudzenēm. Kursa noslēgumā, lai iemūžinātu izglītojamo veikumu, tika pieaicināts profesionāls fotogrāfs Haralds Fiļipovs. Pedagoģes un filiāles vadītāja aicina Saldus sievietes sekot šīs radošās grupas piemēram un pilnveidot kā savas zināšanas, tā arī tēlu! Turklāt nākošā “individuālā tēla un stila veidošana” grupa tiek komplektēta īpašos svētkos – sieviešu dienā! “Mīļās sievietes, lutiniet sevi un arī vīrieši to darīs,” mudina mācību centra “BUTS” Saldus filiāles vadītāja Inese Vārna.


Vēlies pilnveidot savu tēlu? - UZZINI SĪKĀKatpakaļ