background
Aktualitātesarrow
Restaurācija kā brīnums – neikdienišķs kurss mūžizglītības projekta ietvaros Kuldīgā Restaurācija kā brīnums – neikdienišķs kurss mūžizglītības projekta ietvaros Kuldīgā

Restaurācija kā brīnums – neikdienišķs kurss mūžizglītības projekta ietvaros Kuldīgā

25.07.2018

Mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē šajā saulainajā vasaras cēlienā noritēja praktiska, aktuāla un gandarījumu nesoša programma: “Mēbeļu restaurācija” (80 stundas). Šis kurss norisinājās ES fondu un VIAA projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 2. kārtas ietvaros . Mēbeļu restaurācija ir notika tapsēšanas darbnīcā pasniedzēju Agundas Kalvānes un Arnolda Pizika vadībā.

Restaurācijai nepieciešamās iemaņas tika apgūtas praksē. Katrs dalībnieks pēc izvēlējās un atnesa uz darbnīcu mēbeli, kas ir jārestaurē. Tie ir dažādi krēsli, ķeblīši, dīvāni, atpūtas krēsli  un citas mīkstās mēbeles.  Pasniedzēji rādīja un stāstīja par materiāliem, palīgmateriāliem un restaurācijas iespējām. Kursanti līdzdarbojoties uzzināja dažādus amata noslēpumus un praksē pārbauda savu māku un spējas. Prieks un gandarījums par paveikto bija neviltots! 

Atskatoties uz šo kursu, iederas latviešu tautas dziesmas vārdi :
“Acis darba izbijās, rokas darba nebijās.
Rokas darba nebijās – zinājās padarīt!”

Paldies programmas dalībniekiem un pasniedzējiem!
Ja arī jūs ir interesējusi iespēja apgūt jaunas prasmes vai uzlabot esošās izmantojot ES fondu atbalstu, aicinām sekot līdzi informācijai par projekta 3. kārtu, uz kuru pieteikšanās sāksies jau augusta vidū.


atpakaļ