background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus

Mācību centrs ”BUTS” Ventspilī eksponē izglītojamo fotodarbus

29.01.2014

Grāmatnīcā „ Gaisma” Jūras ielā 10, Ventspilī no 23. janvāra ir apskatāmas mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles izglītojamo darinātās bilžu sērijas, kuras tapušas mācību programmas „Fotografēšanas pamati” ietvaros.

Apmācību ilgums bija divi mēneši, kuru laikā četras izglītojamās pedagoga Andra Rebhūna vadībā krievu valodā apguva prasmes darbā ar fototehniku, uzzināja par dažādiem kompozīciju, gaismu un krāsu stiķiem, apguva iemaņas bilžu pēcapstrādē, kā arī apguva zināšanas par fotogrāfijas vēsturi un žanriem. Andris Rebhūns fotografē jau kopš 1954. gada, pazīstams ar vairākām personālizstādēm, vadījis fotografēšanas meistarklases un ir Latvijas mēroga fotokonkursu laureāts.

Mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa stāsta, ka no izglītojamām saņēmusi daudz atzinīgus vārdus par pedagoga darbu, radošo vidi un specifiskajām zināšanām. Īpašu paldies par pedagoga darbu vēlas teikt Irina Jesikova, slavējot Andra Rebhūna radošo pieeju apmācību procesam, kā arī norādot, ka apgūtās prasmes sniegs iespējas profesionālai pieejai fotografēšanā.

„Šoreiz „Fotografēšanas pamati” kursā zināšanas apguva četras vidēja vecuma izglītojamās, tādējādi ļaujot pedagogam apmācību gaitā īstenot arīdzan individuālu pieeju un atbildēt uz visiem izglītojamo jautājumiem kā par bilžu pēcapstrādi, tā arī kadrēšanu, kompozīciju un gaismas niansēm," stāsta mācību centra "BUTS" Ventspils filiāles vadītāja Sandra Starzdiņa, aicinot interesentus aplūkot sieviešu veikumu.


Par apmācību iespējām mācību centra "BUTS" Ventspils filiālē interesēties:
Sandra Strazdiņa
Ventspils, Ģertrūdes ielā 29/31
Tālr., fakss 63625939
Mob. tālr. 29161907; 27898048
e-pasts ventspils@buts.lvatpakaļ