background
Aktualitātesarrow
Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā

Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā

08.05.2018

ES fondu un VIAA projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 1. kārtas ietvaros, mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē bija iespējams apgūt vairākus jaunus un radošus kursus. Aicinām ieskatīties kursantu veikumā un iedvesmoties pilnveidei!

Pirmo reizi mācības uzsāka 5 dalībnieku grupa “Jumtu konstrukcijas”, kuru vadīja pasniedzējs Andrejs Safonovs. Pasniedzējs ar lielu atbildību un ieinteresētību vadīja kursus un izvēlējās dažādas mācību metodes. Liela uzmanība tika pievērsta praktiskām nodarbībām - grupa devās apskatīt dažādus interesantus jumtu konstrukciju objektus Kuldīgā un Aizputē, devās uz materiālu ražotnēm. Pēc objekta apskates dabā pasniedzējs stāstīja par galvenajām konstrukcijās sastopamajām kļūdām.

Grupa (10 dalībnieki) “Telpu noformējums un interjers” mācījās praksē izprast interjeru. Katrs dalībnieks veidoja samazinātā mērogā savu interjera ideju pasniedzējas un interjera dizaineres Aigas Vaitkus vadībā. Interesējošos jautājumus par interjera iekārtošanas niansēm grupa varēja pārrunāt ar otru pasniedzēju Egilu Ozoliņu. Attēlos: interjera ideju vizualizācija.

Interesanta un radoša bija kursa “Keramikas formu izgatavošana” norise. Liels paldies jāsaka pasniedzējai  Maija Mitrevicai, kura 80 mācību stundās nodeva savas zināšanas un darba iemaņas, palīdzēja dalībniecēm attīstīt idejas un radošumu.

Sakām lielu PALDIES mācību centra pasniedzējiem, kursantiem un aicinām arī citus interesentus pastāvīgi interesēties par iespējam apgūt sev interesējošos kursus.
Fotogrāfijās varat aplūkot mācību grupu veikumu un mācību procesa norisi.


atpakaļ