background
Aktualitātesarrow
AICINĀM! Mācību centrs “BUTS” “Uzņēmēju dienās Zemgalē” Jelgavā (27.-28.04.18.)

AICINĀM! Mācību centrs “BUTS” “Uzņēmēju dienās Zemgalē” Jelgavā (27.-28.04.18.)

18.04.2018

Aprīļa beigās (27. un 28 . aprīlis) aicinām apmeklēt mācību centra “BUTS” un mūsu sadarbības partneru stendu Jelgavā – “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2018”, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24).

Jums būs iespēja detalizēti iepazīties ar mācību centra Jelgavas un Bauskas filiāļu piedāvājumu uzņēmumiem un privātpersonām, kā arī uzzināt par izglītības iespējām visā Latvijā. Stendā Jūs gaidīs atsaucīgi konsultanti, lai atbildētu uz interesējošajiem jautājumiem, prezentācijas, metināšanas paraugdemonstrējumi, informatīvie materiāli, konkursi, foto stends, un citas aktivitātes.


Šogad pasākums būs īpašs, jo “Uzņēmēju dienas Zemgalē” atzīmēs piekto gadskārtu.  Ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmējus, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem savā nozarē. Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesenti no Jelgavas un visa Zemgales reģiona. Šoreiz īpašs uzsvars tiks likts uz “nākotnes darbinieku” iespējām.
atpakaļ