background
Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies pie labākajiem - kļūsti par labāko! Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies e-vidē, tiešsaistē vai klātienē! Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies tiešsaistē un klātienē! Mācies e-vidē!
Loading
Vārda dienas: Ilgvars, Ivars
Loading
Ekspertu [LAIV]ā loģistika!
24.02.2021
Ekspertu [LAIV]ā loģistika!
Rīt, 25. februārī plkst. 15.00 mūsu Facebook vietnē jauna sērija tiešsaistes raidījumam Ekspertu [LAIV]ā ar loģistikas ekspertu – Ilgvaru Skrīveru! Ilgvars šobrīd darbojas Liepājas ostas komandā, un viņa profesionālās pieredzes gandrīz 30 gadi veltīti loģistikas, uzņēmējdarbības, valsts sektora darbam muitas kontrolē un arī izglītības jomā, tostarp, kā pasniedzējam Mācību centrā “BUTS”.
lasīt vairāk
3 lietas labas lietas, darba devējiem, grāmatvežiem, personāla speciālistiem!
22.02.2021
3 lietas labas lietas, darba devējiem, grāmatvežiem, personāla speciālistiem!
Klientu plūsmas samazināšanās, ieņēmumu kritums, darbinieku slimības un starp to visu Jūs, Latvijas ekonomikas un labklājības pamats – uzņēmuma vadītājs. Vai esi pārliecināts, ka esi iepazinies ar visām iespējām, kas pieejamas darba devējiem, lai atvieglotu pandēmijas veicināto biznesa stagnāciju vai zaudējumus? Vai pārzini visas likumā noteiktās kārtības kā pārtraukt darba attiecības ar darbinieku? Kādas ir Tavas kā darba devēja tiesības un kā atrisināt strīdus ar darbinieku? Kā organizēt attālināto darbu un kā pieteikt uzņēmumu dīkstāvē? Tā ir tikai daļa no ieguvumiem apmeklējot seminārus!
lasīt vairāk
Mazie palīgi lieliem darbiem grāmatvedībā!
16.02.2021
Mazie palīgi lieliem darbiem grāmatvedībā!
Kāds ir mūsdienu grāmatvedis? Tā vairs nav persona, kas ar kalkulatoru rokās un atvērtu Microsoft Excel tabulu cenšas sekot līdzi uzņēmuma finanšu plūsmai, veikt uzskaiti, paralēli sekot likumdošanai un uzturēt kārtību uzņēmuma finanšu jomā. Mūsdienīgs grāmatvedis ir daudzpusīgs darbinieks, kas pārzin jaunākās digitālās iespējas sava darba optimizēšanai, kvalitatīvai darba pienākumu veikšanai – savlaicīgiem nodokļu aprēķiniem un nodokļu samaksai, precīzu atskaišu sagatavošanai un iesniegšanai, uzskaites veikšanai, darbinieku algu aprēķiniem un izmaksām, gada pārskatu sagatavošanai, kas ir atbildīgākais grāmatveža uzdevums. Mūsu mērķis ir apmācīt speciālistus, kas ne tikai lieliski var sagatavot pozitīvas bilances atskaiti, bet arī spēj izmantot visas digitālās priekšrocības. Apzinoties jauno prasmju nepieciešamību, mēs - Mācību centrs BUTS, piedāvājam iespējas topošajiem speciālistiem apgūt mūsdienīgus digitālos rīkus, lai pēc izglītības iegūšanas sekmētu ātru integrēšanos un konkurētspēju darba tirgū.
lasīt vairāk