background
Dagda
Par nodaļu arrow
Mācību centra BUTS Dagdas filiāle piedāvā daudzveidīgas formālās un neformālās izglītības programmas uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, ko apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā. Ikviens interesents, kurš vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes, tiek laipni gaidīts Dagdas filiālē! Mācies pie labākajiem un kļūsti par labāko!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītājs:
Sergejs Fridmans
Tālrunis: 29278522

Filiāles vadītāja vietniece: 
Olga Arhipova
Tālrunis: 26685727

Filiāles administratore: 
Aija Galvāne
Tālrunis: 27898025

E-pasts: daugavpils@buts.lv

Apmācības Dagdas filiālē tiek rīkotas pēc Jūsu pieprasījuma.
Zvani un piesakies!

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
discount

BEZMAKSAS latviešu valodas kursi Ukrainas iedzīvotājiem!

2024-02-29
Ukrainas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties BEZMAKSAS latviešu valodas kursiem. Mācību centrs BUTS piedāvās bez maksas apgūt LATVIEŠU VALODU kādā no šiem līmeņiem: A1; A2; B1; B2; C1; C2. Šobrīd notiek apmācību grupu komplektēšana. Lūgums par šo iespēju pastāstīt saviem ukraiņu draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem, kuri uzturas Latvijā.
lasīt vairāk
new

Kursi martā

2024-02-13
Atrodi sev piemērotākos kursus vai seminārus mācību centrā BUTS. Piesakies kursiem mācību centrā BUTS un iegūsti jaunu pieredzi. Mācies no labākajiem. Attālināti un klātienē.
lasīt vairāk
hot

Darba tirgus aktīvi pieprasa personāla vadības speciālistus!

2024-02-05
Kurss "Personāla atlases posmi un tās izaicinājumi" Tev sniegs profesionālas zināšanas par personāla atlases procesu, tā principiem un posmiem, kā arī izaicinājumiem. Kurss pieejams e-vidē, tādēļ viss, kas Tev nepieciešams – vēlme, sev izdevīgs laiks un internets! Piesakies: 29 278 522; 26 685 727; daugavpils@buts.lv.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow