background
Valmieras filiāle
Par nodaļu arrow
Valmiera ir pašpietiekama. Tās iedzīvotāji nerāpjas pāri pilsētas mūriem, lai dotos pasaulē meklēt laimi. Pilsētā tās pietiek visiem! Laime ir apsēdējusi katru Valmieras parka soliņu, skan ikvienā kafejnīcā. Kā Valmierā pazīst laimi? Laime ir gudrība! Valmierieši zina, kā prast būt laimīgiem!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītāja: Daiga Sebre
Tālrunis: 25600844
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
E-pasts: valmiera@buts.lv

Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Darba aizsardzības kurss KLĀTIENĒ!

2020-05-27
Apgūsti Darba aizsardzības pamatlīmeņa kursu 60 stundas, saņem apliecību par profesionālās pilnveides izglītību un nodrošini normatīvo aktu prasībām atbilstošu uzraudzību un dokumentāciju darba aizsardzībā.
lasīt vairāk

Kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja 14 šuvējas

2020-05-22
No pērnā gada augusta beigam līdz pat šī gada maija vidum mācību centra "Buts" Valmieras filiālē notika profesionālais apmācības kurss "Sūšanas iekārtu operators ". Kursantes šo profesiju apguva ES fondu līdzfinansētā projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros. Apmācības notika gan teorētisku lekciju, gan praktisku mācību veidā. Teoriju un praktiskās iemaņas izglītojamie apgūva pie mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem Dzintras Štrāles un Zintas Irbes.
lasīt vairāk

Elektriķu kursi E – vidē!

2020-04-30
Tavs darbs ir saistīts ar elektroietaisēm un Tavai Elektrodrošības apliecībai ir beidzies derīguma termiņš? Piesakies uz atkārtotu zināšanu pārbaudi (testu) 2 stundas un saņem elktrodrošības grupas apliecības pagarinājumu (uz laiku līdz trīs gadiem) un strādā droši!
lasīt vairāk
Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow