background
Ventspils filiāle
Par nodaļu arrow
"Ventspils- pilsēta ar rītdienu! Līdzīgi kā mūsu pilsēta arī mācību centrs "BUTS" apzinās rītdienas nozīmi gan ikdienas dzīvē, gan uzņēmējdarbības attīstībā, tāpēc mūsu uzdevums ir būt pirmajiem, kas izzina nākotnes aktualitātes un prasības, lai ļautu Jums sasniegt izvirzītos mērķus daudz efektīvāk."

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītāja: Alise Vētra
Filiāles administratore: Anda Jurevica
Tālrunis: 29161907, 27898048
Adrese: Ģertrūdes iela 29/31, 2. stāvs, Ventspils
E-pasts: ventspils@buts.lv 

Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Vai Tu jau izmantoji iespēju saņemt ES fondu līdzfinansējumu mācībām?

2020-09-16
Izglītoties par ES fondu līdzekļiem var ikviens nodarbinātais 2 reizes! Ja Tu strādā, esi sasniedzis 25 gadu vecumu un vēlies paaugstināt savu kvalifikāciju vai iegūt jaunas prasmes, mācību centrs BUTS piedāvā apgūt vairāk kā 40 izglītības programmas ar ES fondu līdzfinansējumu!
lasīt vairāk

Eksāmenu nokārtoja 7 “Mazā biznesa organizēšana” audzēkņi

2020-09-14
Trīs mēnešus mācību centra BUTS Ventspils filiālē notika apmācības “Mazā biznesa organizēšana” 160 stundas. Pagājušo nedēļ visi izglītojamie sekmīgi nokārtoja eksāmenu un ieguva apliecības par profesionālās pilnveides izglītību. Izglītojamie ieguva noderīgas zināšanas, kas nepieciešamas sava biznesa uzsākšanai un izstrādāja katrs savu biznesa plānu. Apsveicam un novēlam veiksmi un panākumus ceļā uz savu biznesu!
lasīt vairāk

Metinātāju (MAG) grupa dodas mācību ekskursijā

2020-09-09
Pagājušo nedēļ Ventspils metinātāju (MAG) grupa kopā ar mūsu pasniedzēju Andri Ērkšķi devās mācību ekskursijā pie ilggadējā sadarbības partnera, kuģu remonta un metālapstrādes uzņēmuma “Sarkanā Bāka KRC”, kas nodrošina mūsu izglītojamiem praktiskās mācības. Mācību dalībnieki šeit iepazinās ar organizācijas darbību, saņēma izsmeļošu informāciju par dažādiem metināšanas veidiem, kā arī apskatīja kuģus, kurus pašlaik metina. Pēc tam izglītojamie apmeklēja “Ventspils metināšanas rūpnīcu” un “Kompāniju Avotiņi”, kas nodarbojas ar dažādas sarežģītības metāla konstrukciju ražošanu.
lasīt vairāk
Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow