background
Aktualitātesarrow
Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā

Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā

08.03.2018

Ļaujot jauniešiem mācīties mācoties, Daugmalē no 23. līdz 25. februārim Erasmus+ “Jaunatne darbībā” norisinājās jauniešu apmaiņas projektu darbnīcas. Mācot projektu vadību jauniešiem, svarīgi darboties neformālās izglītības vidē. Šāds mācīšanās modelis ir iespējams pateicoties mācību centram “Buts”, Erasmus+ “Jaunatne darbībā” atbalstam un Krimuldas pašvaldībai.

Apmācot projektu vadību jauniešiem tiek dota iespēja:
•    pašiem ieraudzīt un izvirzīt mācīšanās mērķus;
•    izvērtēt mācīšanās mērķus;
•    veicināt jaunieša paša apziņu par gūtajām kompetencēm.
Lai šo mācīšanās procesu padarītu interesantāku un vieglāk uztveramu, tiek piedāvātas dažādas radošas metodes procesa gaitā.
Rezultāti
Strādājot ar šo pieeju, diviem jauniešiem no Krimuldas vidusskolas 11. un 12. klases radās vēlme doties uz mācībām „EYE Opener”, kas notika Nīderlandē no 2018. gada 09. līdz 14. februārim. No 14 komandām divas bija no Latvijas, no kurām viena – no Krimuldas vidusskolas: Reinis Andrievs Rozentāls, Amanda Barisa. Šī ideja tika realizēta.

atpakaļ