background
Aktualitātesarrow

Tikšanās ar mācību centra “BUTS” sadarbības partneriem

20.02.2018

19. februārī mācību centra “BUTS” Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļā Rīgā norisinājās tikšanās ar mācību centra sadarbības partneriem - dāņu metināšanas aprīkojuma un metālapstrādes risinājumu uzņēmuma “Migatronic” un metināšanas aprīkojuma izplatītāja “Sanistal” pārstāvjiem P.Jakobsens (“MIgatronic”) un E.Kolesnkovu (“Sanistal”). Mācību centru “BUTS” direktora vietnieks M.Segliņš un Metināšanas nodaļas vadītājs N. Demodovs.

Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par līdzšinējās veiksmīgās sadarbības norisi un paplašināšanu, kā arī pārspriesta stratēģija vērienīgam notikumam metālapstrādes nozarē šī gada pavasarī. Esam gandarīti paziņot, ka šī gada maijā, sadarbībā ar “Migatronic”, “Sanistal” un citiem mācību centra “BUTS” partneriem, tiks organizēts seminārs-prezentācija uzņēmu vadītājiem un atbildīgajiem speciālistiem par jaunākajām tehnoloģijām metināšanas nozarē (robotizētā metināšana ražošanā, aprīkojums u.c.). Sekojiet līdzi informācijai par semināra norisi mūsu mājas lapā un saņemtajā korespondencē!
Jau tagad metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa Meža ielā 7 Rīgā metināšanas programmu ietvaros kursantiem ir iespēja iepazīties un strādāt ar moderno “Migatronic”  aprīkojumu un “Sanistal” nodrošināto tehnisko bāzi.
atpakaļ