background
Aktualitātesarrow

Jēkabpilieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

27.02.2018

Mācību centra “BUTS” Jēkabpils filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Jēkabpils filiālē 4 apmācību grupās ar 30 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā “Transportlīdzekļu vadītāju periodiskā apmācība (95. kods)”, “Papīra plastikas darbi”, “Autokrāvēja vadītājs”, “Elektrokrāvēja vadītājs” un “Telpu noformējums un interjers”. 

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām jēkabpiliešus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām arī mūsu facebook proflilā  - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām!atpakaļ